חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אפריקה :בילויים ותיירות
התנדבות באפריקה|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

נמאס לכם לצפות במהדורות החדשות ולצקצק בלשון? נמאס לכם לחזור לסדר היום בעוד קיימים אנשים שסובלים שם בחוץ? רוצים לעשות משהו למען האחר? עכשיו זה הזמן שלכם להפוך דיבורים למעשים! בואו להתנסות בחוויה המתגמלת של התנדבות באפריקה.התנדבות באפריקה

 קיימות בארץ מספר רב של חברות אשר עוסקות באיתור והפצת אופציות התנדבותיות באפריקה (ובעולם בכלל) עבור אוכלוסייה ישראלית. ההתנדבות מתאימה לכל אחד ואחת, בהתאם להעדפות וליכולות הכלכליות והאישיות.

התנדבות באפריקה - כל האפשרויות

תחומי ההתנדבות הם רבים ומגוונים, כך שכל אחד יוכל למצוא את התחום בו הוא מרגיש הכי בנוח. אם אתם אוהבי טבע ונוף, תוכלו להתנדב בשיקום יערות, אם אתם מתחברים לחיות, תוכלו להתנדב בהצלת בעלי חיים בסיכון, ואם אתם אוהבים מפגשים בלתי אמצעיים עם אנשים, תוכלו להתנדב בתמיכה בקהילה המקומית.

קיימות תוכניות התנדבות ארוכות טווח אשר דורשות מספר חודשים ולעומתן תוכניות התנדבותיות אשר דורשות מספר שבועות בודדים - בהתאם לצרכים של מקום ומטרת ההתנדבות.

יש להביא בחשבון שתוכניות התנדבות דורשות מכם הוצאה כספית, אשר לרוב מכסה על הוצאות הטיסה, המגורים וכדומה. אולם חשוב לזכור שההתנדבות לא רק תאפשר לכם לתת מעצמכם למען מי שבאמת זקוק לעזרתכם, אלא תתגמל אתכם בהיכרויות עם אנשים בעלי מודעות כמוכם ובחוויות שלא תשכחו לעולם - ולזה אין מחיר.

כיצד תבחרו את ההתנדבות המתאימה לכם?

ראשית חשבו על תחום ההתנדבות שקוסם לכם במיוחד: שימור טבע, סיוע הומניטרי, חינוך, אמנות וכדומה. בדקו את כל האופציות העומדות לרשותכם ובחרו בכובד ראש. לא תרצו להגיע לתקופת ההתנדבות ולגלות שאתם לא נהנים.

בדקו מראש מהם התנאים של ההתנדבות: לכמה זמן אתם מתחייבים? מה התקציב הדרוש לכם? מי דואג לכרטיס הטיסה ותנאי המחייה הבסיסיים? כל אלה ועוד הם פרטים שראוי לבחון אותם מראש, על מנת להימנע ממבוכות ותקלות.

אז במקום לחפש ולהתלבט, השאירו את פרטיכם באתר ונחזור אליכם עם כל ההצעות עבור התנדבות באפריקה או עבודה באפריקה ובכל מקום אחר בעולם. בנוסף, נרכז עבורכם את כל הצעות העבודה ברחבי העולם, אשר יאפשרו לכם לטייל וגם לחסוך באותו זמן!

 
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :