חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

קנדה
עבודה בקנדה בעגלות – הנאה ורווח כספי|28.05.2015 מאת: מערכת Terminal

חלק ניכר מהצעירים הישראלים המסיימים את שירותם הצבאי או נמצאים בתקופה שלפני הלימודים, בוחרים לצאת לטיול בחו"ל. בחלק ניכר מהמקרים הטיול האמור ארוך מאוד ולרשות הצעירים לא עומד סכום כסף מספיק על מנת להגשים את כל החלומות שלהם, לפחות את אלה הקשורים במסע הגדול בעולם.

 

 עבודה בקנדה בעגלות – הנאה ורווח כספי

 על מנת להשיג את הכסף הנדרש לטיול הגדול, בוחרים רבים למצוא עבודה בארץ המהגרים המדובר בעבודה בעגלות, שהן למעשה חנויות ניידות, המכילות מוצרים שונים הנמכרים היטב בארה"ב, בקנדה ובמדינות נוספות. העבודה הזאת משתלמת בדרך כלל, אינה דורשת כל ידע מוקדם ו/או התמקצעות בתחום מסוים או הכשרה.

 

קנדה בקרח

רבים לא יודעים כי עבודות בעגלות בקנדה הן עבודות מכניסות למדי

המחסור בכוח אדם בקנדה בולט מאוד לעין. אמנם המדובר בעיקר בכוח אדם מקצועי, אבל לעיתים מזומנות המחסור הוא אקוטי. מצד שני, הכלכלה המקומית פורחת ורמת האבטלה שם היא מהנמוכות בעולם, מה שגורם לאזרחים או תושבי קבע להימנע מעיסוקים דוגמת המכירה בעגלות ולהתחבר יותר לעבודות אופר בקנדה.

 יחד עם זאת, כיוון שהביקוש לפריטים וסחורות שונים הנמכרים בעגלות הוא גבוה, בעיקר בתקופות החגים, אבל גם לכל אורך השנה, הרי שעבודה בעגלות היא עיסוק מכניס מאוד, המאפשר לצבור סכום כסף מכובד בתוך זמן קצר יחסית ולהמשיך בטיול הגדול.

 

עבודה בקנדה עגלות - הצד השני של המטבע

 עבודה בתחום האמור איננה קלה, איננה פשוטה ולא ניתן לומר שההכנסות הגבוהות מגיעות בלא מאמץ. מדובר בעבודה של שעות רבות ביום, ואם להוסיף להן את הנסיעות למקום העבודה או ממנו, הרי שחלק ניכר מהיממה מוקדש לעבודה.

 עם זאת, למעוניינים בכך נותר די והותר זמן לבילויים, לרכישת חברים חדשים או שאר עיסוקים לשעות הפנאי. בחלק מהמקרים דואגת החברה המעסיקה לפעילויות גיבוש ופנאי שמטרתן להעניק הרגשת שייכות לעובדים.

 

התהליך שצריך לבצע כדי לעבוד בעגלות בקנדה

על מנת לעבוד בקנדה בכלל יש צורך באשרת עבודה ושהייה. תהליך הפקת האשרה איננו מסובך, אבל דורש לעמוד באמות המידה שמציבות רשויות ההגירה בקנדה. מצד אחד, חשוב להדגיש כי קנדה איננה סובלנית באשר לשוהים בלתי חוקיים בשטחה, ואיננה רואה בעין יפה ניצול לרעה של האשרות שהיא מחלקת.

מצד שני, החברות המעסיקות צעירים ישראלים במכירות מכירות את ההליכים על בוריים ומסייעות לצעירים המעוניינים בכך לקבל את האשרות הנכספות, להיכנס לקנדה ולשהות בה עד להגעה ליעד הכספי שהציבו לעצמם. ניתן לעבוד בערים שונות ובאזורים שונים בקנדה על פי האפשרויות שנותנת החברה המעסיקה ועל פי העדפות העובדים עצמם.

 מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :