חיפוש עבודות בחו"ל

        

ויזות

ארה"ב
הוצאת ויזה לארצות הברית|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

 צריכים ויזה לארה"ב?

כל מי שאינו תושב ארצות הברית או שלא נולד בארצות הברית ורוצה להיכנס לארץ זו חייב לעבור תהליך של הוצאת ויזה לארצות הברית. את הוויזה אפשר לקבל בשגרירות ארצות הברית בישראל. מומלץ להצטייד בוויזה עוד לפני קניית כרטיס הטיסה. כדי לקבל ויזה יש למלא מסמכים ולהגיש בקשה. הוצאת ויזה לארצות הברית

עקב בעיות הטרור העולמי, ובייחוד לאחר האחד עשר בספטמבר, החמירה ארצות הברית את תהליך הוצאת הוויזה וכעת הוא ארוך ומסובך יותר. בשוק יש חברות המציעות עזרה בקבלת הוויזה מומלץ להיעזר בהן.

 הוצאת ויזה לארצות הברית - כך נוציא ויזה, צעד אחרי צעד

  • בבניין השגרירות בתל אביב נקבל טפסים, כעשרים במספר, ונמלא אותם באנגלית. בתקופות הלחץ, אנשים רבים עומדים בתור של הוצאת ויזה לארצות הברית, התור ארוך ויש להיערך לכך.
  • לאחר מילוי הטפסים תוזמנו לריאיון אישי בשגרירות. בריאיון תצטרכו להוכיח כי אין בכוונתכם להגר לארצות הברית. כדי להוכיח זאת מומלץ להצטייד באישורים מתאימים כמו אישורים המוכיחים כי אתם בעלי רכוש בישראל, כי יש לכם עבודה קבועה בישראל ועוד.
  • בעת הריאיון תצטרכו להראות כי בידכם דרכון בתוקף ולשלם מאה שלושים ואחת דולר אגרה. את האגרה יש לשלם בבנק הדואר. לכל המסמכים הנ"ל יש לצרף שתי תמונות פספורט.

 הוצאת ויזה לארצות הברית - על סוגי הוויזה השונים

  • קיימים כמה סוגים של ויזה לארצות הברית.
  • ויזת תיירים וויזת עסקים - זוהי ויזה הניתנת לכל מי שמעוניין לנסוע לארצות הברית כדי לטייל או למטרה עסקית. הוויזה היא ויזה רב פעמית וניתנת לתקופה של עשר שנים. ויזה זו אינה אישור עבודה.
  • ויזת סטודנט - ויזה למטרת לימודים אקדמאיים בארצות הברית. כדי לקבל ויזת לימודים עליכם להציג אישור מהאוניברסיטה המעיד כי התקבלתם ללימודים. נוסף על כך עליכם להוכיח כי תוכלו לקיים את עצמכם מבחינה כלכלית. ויזת לימודים מאפשרת לעבוד, אך בתנאים מגבילים.
  • ויזת עבודה - יש כמה סוגי ויזות. יש ויזה המיועדת לבעלי תואר אקדמאי המעוניינים לעבוד באופן קבוע, ויש ויזה המאפשרת עבודה זמנית למשך שלושה חודשים.

 מעוניינים לעבוד בארה"ב? צריכים ויזה? אנו באתר טרמינל נוכל ללוות אתכם בתהליך עד לקבלת הוויזה. צרו קשר ונשמח לעזור. 

 
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :