חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

ארה"ב :מגורים בחו"ל
דירות סאבלט בניו-יורק|28.05.2015 מאת: צוות טרמינל
 מה זה ניו יורק סאבלט?
ניו יורק סאבלט הוא אתר אינטרנט חדש המאפשר לישראלים החיים בניו יורק להשכיר את דירותיהם לישראלים אחרים המתכננים את ביקורם בעיר. 
עבור ישראלי המגיע לבקר בניו יורק מדובר בחסכון פוטנציאלי של עשרות אחוזים על הוצאות הלינה במהלך הביקור בשילוב חווית ביקור נוחה ונעימה הרבה יותר – השירות בחינם, נסו היום וספרו לחבריכם!
 
איך זה עובד?
לינה בניו יורק היא עסק יקר! כדי לישון במלון במיקום מרכזי ובטוח תאלצו לשלם מחיר גבוה ולעיתים התמורה שתקבלו הוא חדר קטן צפוף וישן. לינה בדירה (סאבלט) לעומת זאת, זולה בעשרות אחוזים בדרך כלל ובה תקבלו תמורה גבוהה הרבה יותר (כולל מטבח ואמצעים נוספים כמו אינטרנט, טלביזיה ועוד שאינם קיימים ברוב בתי המלון בעיר או שקיימים בעלות נוספת). באמצעות ניו יורק סאבלט תוכלו לחפש דירות לטווח קצר או טווח ארוך, הכל לפי הצרכים שלכם.
אנחנו מודעים לכך שמציאת סאבלט בניו יורק שיתאים במדויק לתאריכי ביקור מתוכננים היא משימה לא קלה. 
מנוע החיפוש הייחודי שפותח על ידי ניו יורק סאבלט תוכנן במיוחד למתן מענה הולם לבעיה זו. כך, באמצעות ניו יורק סאבלט ניתן לאתר בקלות וביעילות סאבלט מתאים לתאריכי ביקור מתוכנן. כמו-כן, מנוע החיפוש המתוחכם מאפשר למצוא שילובים של מספר סאבלטים שביחד יתאימו לתאריכי הביקור.
 
 בנוסף, מנוע החיפוש של ניו יורק סאבלט מאפשר לבצע חיפוש מתקדם וכך לסנן את התוצאות הראשוניות בהתאם לקריטריונים נוספים, רבים וייחודיים. לדוגמא: תוכל לבחור את גודל הדירה, לקבוע שכונות מועדפות, להגדיר מגבלת תקציב, לחפש רק דירות שמפורסמות על-ידי חברים או חברים של חברים בפייסבוק ועוד ועוד...
פלטפורמת ניו יורק סאבלט מבוססת דירוג מוניטין ועל-כן מאפשרת לשוכרים ולמשכירים לשתף את המשתמשים האחרים במידע רלוונטי, כדוגמת איכות הדירות שבמאגר ומידע על המשכירים והשוכרים. מרכיבים אלה מסייעים ליצירת שוק סאבלטים אמין, יעיל ואיכותי יותר.
 
 
המשתמשים בניו יורק סאבלט יוצרים קשר ישיר האחד עם השני באמצעות מערכת דואר פנימית באתר, והשכרת הדירות מתבצעת בין הצדדים לעסקה.
 
צרו היום את פרופיל המשתמש שלכם והיעזרו בשירות בעת תכנון הביקור הבא שלכם בניו יורק.
 
נשמח לשמוע את דעתכם על חווית השימוש באתר וכמובן לקבל רעיונות לשיפור שירות.
 
אנא כתבו לנו ל – info@nysublet.co.il 
 
והכי חשוב, בשם צוות האתר - תהנו בניו יורק 
 
מאמרים נוספים על ארה"ב

מאמרים נוספים

עבודה בערים נוספות

טיולים בארה"ב

מסעדות בארה"ב
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :