חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

ארה"ב :בילויים ותיירות
טיול במדבריות אריזונה|28.05.2015 מאת: שארק

לא חסרה עבודה בארה"ב. האפשרויות שיעמדו בפניכם עם החברות השונות הן לא מוגבלות ותוכלו למצוא את עצמם דופקים קופה לא רק בניו יורק או בלוס אנג'לס.

 אריזונה היא מדינה הנמצאת באזור הדרום מערבי של ארצות הברית. היא ידועה במדבריות הגדולות שממוקמות בה והיא אחת המדינות החמות בארצות הברית. אריזונה היא אחת מהמדינות החזקות כלכלית בארה"ב, ועל כן למרות עומס החום, המדינה מלאה בקניונים ממוזגים ונעימים ובצרכנים עם כיסים עמוקים. עבודה בארה"ב במדינת אריזונה בהחלט שווה.

מדינת אריזונה עשירה במראות שלא מהעולם הזה, אבל אחד מפלאיה הטבעיים, שכאילו הועתק מסרט מדע בדיוני, הוא פארק היער המאובן (Petrified forest) שמשתרע על שטח נרחב ממזרח לעיר פלגסטף (Flagstaff). יער קטן מהסוג הזה יש גם בארץ, במכתש רמון, אבל באמריקה כמו באמריקה - הגודל עושה את ההבדל.

בכניסה לפארק יש מרכז מבקרים שכדאי להיכנס אליו כדי להבין מי נגד מי. מוקרן בו סרט שמסביר את  התהליך של הפיכת יער גשם ליער צבעוני של עצים מאובנים עתירי מינרלים. בתהליך שנמשך מיליוני שנים נקברו העצים באדמה וכוסו בשכבות של משקעים מאוחרים. עם התרוממות האזור ושחיקת הסלעים נחשפו העצים שוב לאוויר העולם והפעם כמאובנים בצבעים שונים, בהתאם לסוגי המינרלים שהיו בשכבות שכיסו אותם.

  עצה שלנו – שכרו רחב וצאו ביום נעים למדבריות של אריזונה! אם תיקחו רכב עם גג נפתח בכלל הגשמתם את החלום האמריקאי האולטימטיבי של לנסוע במדבר עם הרוח מתנופפת בשיער ואין ספור הרפתקאות בדרך. עבודה בחו"ל היא לא רק אמצעי להרוויח כסף, היא גם אחלה דרך לראות את העולם.

מאמרים נוספים על ארה"ב

מאמרים נוספים

עבודה בערים נוספות

טיולים בארה"ב

מסעדות בארה"ב
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :