חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

קנדה :בילויים ותיירות
אטרקציות מומלצות בוונקובר|28.05.2015 מאת: שארק
נמצאים עכשיו במהלך עבודה בקנדה? צריך גם להנות קצת מכל הכסף שעושים! כמובן לא לשכוח לחסוך, אבל חובה לטייל בערים ובנוף המדהים של קנדה. הבאנו לכם קצת מידע על ונקובר, אחת מהערים הגדולות והעשירות במדינה.

ונקובר היא העיר הגדולה בקולומביה הבריטית בקנדה. העיר המדהימה שוכנת בין חופים מפורצים והרים נישאים, והיא עיר צעירה ותוססת. בעיר יש פארקים רחבי ידיים, רחובות ושדרות מלאי חיים, שווקים צבעוניים, מוזיאונים מצוינים וטיילות לצד קו המים מול נוף מרהיב. ונקובר, לפי סקר של חברת מרסר העולמית, נחשבת כאחת הערים שהכי טוב לחיות בהן בעולם. האקלים נוח יחסית בוונקובר, וכן נחשבת כמרכז תרבותי פורה.

האנשים הלבנים הראשונים שהגיעו לונקובר היו הספרדים, ששטו באזור בשנות השמונים של המאה ה-18. מגלה העולם הבריטי ג'ורג' ונקובר (Vancouver), שלימים נקראה העיר על שמו, חלף במקום בשנת 1792, אולם רק בשנות השלושים של המאה ה-19 הוקמה ההתיישבות הראשונה של האדם הלבן.

 כיום, ונקובר היא העיר הגדולה והמרכזית במערב קנדה ומרכז תרבות ומסחר המושך אליו המון תיירים מרחבי העולם מדי שנה. המבקרים בעיר יכולים ליהנות משפע אתרים מעניינים, מרחובות שוקקים, משוק נהדר והכול מול נוף של ים כחול ופארקים מוריקים. אתרים שחובה לבקר בהם במהלך השהות בעיר: השוק המקומי באי גרנוויל, רובע האומנות גאסטאון, הרובע הסיני, פארק סטנלי, עולם המדע (לחובבי המדע האמיתיים), קנדה פלייס, האקווריום של ונקובר, גלריית ונקובר לאומנות ומוזיאון האנתרופולוגיה.
 מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :