חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אוסטרליה :שגרירויות וקונסוליות
שגרירות אוסטרליה|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

שגרירות אוסטרליה בישראל נמצאת בתל אביב ברחוב שאול המלך. ישראלים המעוניינים לקבל ויזות מסוגים שונים צריכים לפנות אל השגרירות. במאמר זה נביא מידע חשוב ועדכני על סוגי הויזות השונות. שגרירות אוסטרליה

שגרירות אוסטרליה - על סוגי הוויזות השונים

  • ויזת תייר - שגרירות אוסטרליה בישראל מנפיקה ויזות לתיירים. ויזת תייר מאפשרת שהות של חצי שנה. כאשר מגישים בקשה לוויזת תייר יש להוכיח כי יש ברשותכם כרטיס הלוך ושוב. את הוויזה יש להוציא בשגרירות אוסטרליה בארץ המוצא. מומלץ להגיש בקשה שלושה שבועות עד חודש מראש.
  • ויזת סטודנט - ויזת סטודנט מונפקת לכל מי שמבקש ללמוד באוסטרליה לפחות סמסטר אקדמאי אחד. ויזת סטודנט מאפשרת עבודה בהיקף של עשרים שעות בשבוע. כאשר לומדים לתואר שני מותר לעבוד מספר גדול יותר של שעות בשבוע. לבן הזוג של הסטודנט מותר יהיה לעבוד ללא הגבלה.
  • כדי לקבל ויזת סטודנט יש להוכיח יכולת כלכלית. יש לצרף אישורים מהבנק המוכיחים כי לסטודנט יש משאבים כלכליים שיספיקו לכלכל אותו בתקופת הלימודים. אישורים המעידים על יכולת כלכלית של הורים או של קרובים מדרגה ראשונה מתקבלים גם.
  • סטודנטים המעוניינים לקבל ויזת סטודנט חייבים לעשות ביטוח רפואי ולהיבדק במספר בדיקות רפואיות. את הבדיקות יש לבצע אצל רופא מטעם השגרירות האוסטרלית בישראל.
  • את הבקשה לויזת סטודנט יש להגיש רק בארץ המוצא. אי אפשר להגיע לאוסטרליה ולשנות שם את סוג הוויזה.

 איך תוכלו לעבוד ולעשות עסקים באוסטרליה

  • המעוניינים לקבל ויזת עסקים לאוסטרליה יכולים לבחור בשני מסלולים: ויזת עסקים קצרה מאפשרת שהייה של עד שלושה חודשים. ויזת עסקים ארוכה המאפשרת שהייה של עד ארבע שנים. ויזה עסקים ארוכה מיועדת לאנשים המעוניינים לעבוד בחברה הפועלת באוסטרליה או לחברה המעוניינת לפתוח סניף ביבשת אוסטרליה.
  • כדי לקבל ויזת עסקים יש לקבל חסות ממעסיק באוסטרליה. על המעסיק להוכיח כי בבעלותו עסק מצליח, כי הוא המנהל הישיר של העסק וכי העסק החדש יתרום תרומה לכלכלת אוסטרליה.
  • גם אחרי קבלת ויזת עסקים יוכל משרד ההגירה לבטל את הוויזה אם יתברר כי הנתונים שניתנו אינם נכונים או שהעסק אינו עומד בתנאים הנדרשים.
  • כאשר שוהים באוסטרליה ומעוניינים לעבוד בעסק אחר בחסות הנהלה שונה יש להגיש בקשה חדשה לוויזת עסקים ולהתחיל את כל התהליך מחדש.
  • ויזת עבודה - המעוניין לעבוד באוסטרליה יכול להגיש בקשה לויזת עבודה לתקופה של שלושה חודשים, שישה חודשים או שנה. חשוב לדעת כי לא תמיד עובדי השגרירות ייעתרו לבקשה ויאשרו ויזת עבודה למשך התקופה המבוקשת.

מעוניינים לעבוד באוסטרליה? מעוניינים לעשות עסקים? בפורטל טרמינל נעזור לכם במציאת עבודה, לקבל את הוויזה המתאימה ולדלג על כל הבעיות הבירוקרטיות.. אל תהססו, פנו אלינו!

מאמרים נוספים על אוסטרליהמלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :