חיפוש עבודות בחו"ל

        

מגזין

אוסטרליה
טיול לאוסטרליה|28.05.2015 מאת: מגזין חיילים ומשתחררים

 טיול לאוסטרליה - כל המידע לחייל המשוחרר

יבשת אוסטרליה היא אחת היבשות המגוונות ביותר מבחינת הנוף שלה, והיתרון הזה הוא בעיקר מה שמייחד ומבדיל אותה מיבשות אחרות, וגם מעניק לה כוח אדיר מבחינה תיירותית. חולמים לתכנן טיול לאוסטרליה ולהתרשם מהמדברים והמרחבים האינסופיים, מן החופים הלבנים, היערות והרי השלג? הנה כמה אטרקציות שפשוט אסור לכם לפספס.טיול לאוסטרליה

טיולים לאוסטרליה ומסלולים נפוצים

כשבאים לתכנן טיול, הדבר הראשון שיש להשקיע בו מחשבה עמוקה הוא המקום ממנו מתחילים. למדינה, העיר או הכפר הראשון בו תבחרו יש השפעה לא מעטה הן על האופי והן על הכיוון של המשך הטיול שלכם. מטיילים רבים מחליטים לאחר זמן מה להתעכב ימים ואף חודשים ארוכים יותר במקום הראשון אליו הגיעו בטיול, בלי שתכננו לעשות זאת מלכתחילה.

כשמדברים על אוסטרליה, ניתן לראות שמרבית התיירים בוחרים בעיר גדולה כיעד הראשון במסלול, כלומר במלבורן, סידני, קנברה, פרת' וכו'.

אם נחתתם בצידה המזרחי של אוסטרליה למשל, ניתן להמשיך אל החופים המהממים של בריסביין. גם דרווין הנעימה שבצפון-מרכז אוסטרליה ידועה בשמורות הטבע שלה והחופים שלה וממנה אפשר להמשיך ולראות את פרת' או מלבורן.

טיולים באוסטרליה חייבים לכלול ביקורים בכמה יערות גשם, בפארקים הלאומיים, בנהרות, האגמים, האיים ושוניות האלמוגים, וגם בחופים הפחות מתויירים והשקטים. מבין האתרים הנפוצים ביותר כדאי להתוודע אל מפרצי ואיוני וויטסנדיי, נהר הגורדון, רכס מקדונלד המערבי, נהר המוסמן, שמורת ההורים הכחולים, האי פיליפ ועוד ועוד.

מתי כדאי לצאת אל טיול לאוסטרליה?

אוסטרליה היא אומנם ענקית ונחלקת למדינות רבות ורחוקות אחת מהשנייה, אך באופן עקרוני מומלץ לבקר ביבשת בחודשים שבין נובמבר למרץ-אפריל, אז הסיכוי לגשמים הוא נמוך ולא סביר ברובה, למעט בצפון.

איך מארגנים טיולים לאוסטרליה?

אפשר לבחור באופציה המאורגנת והקבוצתית או לשכור רכב ולחרוש את כבישי היבשת באופן עצמאי וחופשי, כשבין היבשות מומלץ להעזר בטיסות הפנימיות. כמו כן, ניתן להעסיק נהג בנפרד או מדריך לחלק מהטיול או לטיול כולו. בכל מקרה שלא יהיה, יש להיות ערניים לקנגורו הרבים שבכבישים!

טיולים לאוסטרליה מתאפשרים באמצעות חברות תעופה אוסטרליות, הונג-קונגיות וכדומה בשילוב עם החברה הישראלית אל על.

טיול לאוסטרליה או עבודה?

מטיילים שרוצים להפוך את חווית הטיול למעצימה יותר יכולים לנסות את מזלם בקבלה לעבודה ברחבי היבשת ובעיקר בחוות החקלאיות, לטפל בחיות ולעבוד בקטיף, במשרות שקשורות במכירות במסגרת קניונים ומרכזי תיירות, אבטחה, טיפול בילדים ובמשק בית וכדומה. רוב המעסיקים יספקו תנאים טובים למתאימים, מקום ללון בו וארוחות יומיות בנוסף למשכורת חודשית נאה.

חיילים משוחררים, האזרחות קוראת לכם!

אתר טרמינל נועד לכם, החיילים המשוחררים ורוצה לספק לכם את המידע בנושאי עבודה בארץ ובחו"ל, הטבות וזכויות המגיעות לכם, טיולים בעולם, לימודים ועוד. חפשו אצלנו את מה שנדרש לכם ובקרו אותנו שוב בקרוב לראות מה התחדש!

מאמרים נוספים על אוסטרליהמלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :