חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אוסטרליה
עבודה באוסטרליה לבעלי דרכון ישראלי|28.05.2015 מאת: מערכת Terminal

כידוע, בהרבה מדינות בעולם, ובעיקר בארה"ב ובאירופה, דרכון ישראלי אינו להיט גדול. אמנם לא יקבלו אתכם בפנים קרות (אלא אם כן תכננתם לטוס לאיראן, צפון קוריאה או ונצואלה, במקרה הזה לא יקבלו אתכם בכלל), אך לא תמיד תקבלו יחס אוהד ולבבי, ובטח שלא תורשו לעבוד ולשהות מעל לתקופה המוגבלת שהקציבו לכם.

 עבודה באוסטרליה לבעלי דרכון ישראלי

ממש כמו ארצות הברית, לאוסטרליה ישנה מדיניות הגירה מחמירה ומקפידה, שיש שיאמרו שהיא אף יותר קשה מהמדיניות של אמריקה. אלא אם אתם בעלים גאים של דרכון אמריקאי, אירופאי או של אחד מהמדינות המסוימות שאוסטרליה נמצאת עימן בהסכם, לא תוכלו לקבל וויזת עבודה חוקית. מן הסתם שעבודה למבקרים בעלי ויזת תייר היא אסורה בהחלט ועשויה להוביל לגירוש ואף מעצר.

הדרך החוקית היחידה לעבוד באופן חוקי עם דרכון ישראלי היא ע"י קבלת ויזה הגירה או תושב ארעי שמאפשרות עבודה בתנאים מסוימים. כדי לקבל אשרת תושב ארעי יחד עם אישור העבודה המיוחל, תצטרכו למצוא מעסיק אוסטרלי, או מעסיק זר בעל עסק או חברה באוסטרליה, שקיבל אישור ממשרד ההגירה האוסטרלי להביא עובד זר.

 מצפה תת ימי באילת

עבודה באוסטרליה עם דרכון ישראלי לדוגמה

תחום המכירות המוכר לרוב כ"עגלות" בקניונים או מכירת ציורי שמן מדלת לדלת, הוא תחום שבו קיים פוטנציאל גבוה יחסית לקבלת אשרת עבודה לזמן מוגבל. ישנם המון ישראלים בעלי עסקים במקומות שונים ברחבי אוסטרליה שיכולים לספק ויזות לצעירים המעוניינים לעבוד. אך לעיתים קרובות בקשות רבות נדחות ולכן חשוב לבדוק את אמינות וחוקיות של המעסיק לפני הגשת הבקשה.

מציאת עבודה באוסטרליה לבעלי דרכון ישראלי היא אמנם קשה ומצריכה השקעה ומאמץ, שכן תמיד תוכלו להיעזר בשגרירות אוסטרליה, אך היא אינה בלתי אפשרית. הירשמו כאן באתר טרמינל, השאירו פנייה, ואנו נחזור אליכם עם מידע נוסף ושירות הכוונה מקצועית בנוגע לעבודה באוסטרליה ובעולם.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :