חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אוסטרליה
עבודה באוסטרליה עם דרכון אירופאי|28.05.2015 מאת: מערכת Terminal

ישנן המון ארצות שונות בעלות אופי מיוחד וייחודי לכל אחת, ואילו ישנה אוסטרליה: יותר מארץ, אוסטרליה היא יבשת עצומה שמכילה הכול מכל דבר: חופים מדהימים המהווים מוקדי עלייה לרגל למיטב הגולשים מכל העולם, טבע פראי ובו נופים מרתקים וחיות מפורסמות ובלעדיות ליבשת כגון הקואלה והקנגורו, וערים מפורסמות (מלבורן, סידני) בהן חיי לילה, התרבות והפנאי הטובים בעולם.

 עורך דין אוסטרלי

 עבודה באוסטרליה עם דרכון אירופאי

ישנה דרך ליהנות מכל הדברים שצוינו למעלה ולתוך כדי גם להרוויח כסף טוב: לעבוד באוסטרליה. אם אף פעם לא חשבתם על כך או שרציתם אבל היססתם, אתם תגלו שחבל: אוסטרליה נמצאת במצב כלכלי מצוין והדולר האוסטרלי (המטבע הרשמי) הוא חזק ויציב.

אזרחים רבים בישראל מחזיקים, או לפחות זכאים להחזיק בדרכון זר אמריקאי או אירופאי בכך שהוריהם נולדו מחוץ לישראל. העובדה המזערית הזו היא בעצם בעלת משמעות גדולה בהרבה מאשר נדמה: אזרחים בעלי דרכון אירופאי מקבלים הטבות ויתרונות שונות בכל העולם בכללי, ובאוסטרליה בפרט.

 

עבודה באוסטרליה לבעלי דרכון אירופאי

אוסטרליה חתומה על הסכם הנקרא working holiday  ובו חברות אמריקה, ועוד 18 מדינות אחרות מאירופה ויבשות אחרות, שלכל האנשים בעלי דרכון השייך לאחת מהמדינות הללו, רשאי לשהות ולעבוד באוסטרליה באופן חוקי למשך שנה. בעלי דרכון אמריקאי או אירופי יכולים להוציא אישור עבודה או ויזה לאוסטרליה בקלות יחסית ודרך האינטרנט בתהליך שלוקח מספר ימים עד שבועיים.

בכל הקשור לויזת עבודה באוסטרליה בתור תייר, בעלי דרכון אירופאי אינם נדרשים למלא שום טופס והם לא נדרשים להמתין לתשובה ממשרד ההגירה האוסטרלי, אלא שהם מסיימים את תהליך הגשת הבקשה לוויזה בלי לצאת מהבית ובפחות משעתיים.

 

מדוע כדאי לכם לעבוד באוסטרליה עם דרכון אירופאי?

קודם כל כי זאת אוסטרליה. כבר ציינו חלק קטן מהדברים שהופך את היבשת הזו לקסומה ומושכת לכל האנשים באשר הם. האווירה האוסטרלית, התושבים החמים עם המבטא המדליק והאפשרויות הרבות שמוצעות בשוק הן שעושות את ההבדל. החיים נוחים יותר: אין את תחושת הלחץ והמתח של הרדיפה, אלא נינוחות ורוגע המאפיינים את היבשת המיוחדת הזו.

 

עבודה באוסטרליה דרכון אירופאי, אך לא ישראלי

בצער רב, אם אתם בעלי דרכון ישראלי בלבד, או שאתם עדיין מחכים לאישור האזרחות האירופאית של הוריכם, לא תוכלו לקבל אשרת עבודה חוקית באוסטרליה וחייכם יהיו קשים מאוד אפילו אם תרצו רק ויזת תייר בכדי לטייל במדינה. הירשמו אצלנו כאן באתר טרמינל ותקבלו פרטים נוספים בכל הקשור לעבודה באוסטרליה יחד עם ייעוץ אישי והכוונה מקצועית שתתאים לכם מקום עבודה בדיוק בשבילכם.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :