חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אוסטרליה
עבודה באוסטרליה ללא דרכון אירופאי|28.05.2015 מאת: מערכת Terminal

האי הגדול בעולם שהוא בעצם גם היבשת הקטנה ביותר, היא אוסטרליה. מדינה מיוחדת זו נחשבת לאחד מהיעדים התיירותיים הפופולאריים בעולם והיא מאופיינת בעיקר על ידי חופיה היפהפיים, חיות הבר ומרחבי הטבע הפראיים וכמובן עריה המפורסמות כמו סידני ומלברון, בהן מתגוררים מיליוני אוסטרלים חביבים לצד תיירים צעירים ומבוגרים מכל רחבי העולם.

עובדת באוסטרליה

הכלכלה האוסטרלית הולכת ומפתחת והיא בעלת שיעור צמיחה חיובי. המטבע שלה הוא הדולר האוסטרלי והוא נחשב למטבע יציב וחזק יחסית. כתוצאה מכך, ישנו ביקוש רב בקרב צעירים מכל היבשות להגיע ולעבוד במדינה.

 באוסטרליה קיים הסכם הנקרא working holiday, שמאפשר לצעירים מגילאים 18 – 30 וללא ילדים, לעבוד ולהתפרנס בשטחה במשך תקופה של שנה. ההסכם הזה תקף לגבי אנשים בעלי דרכון אמריקאי, אירופאי או בעלי אזרחות מאחת מדינות מרשימה מצומצמת מאוד.

 עבודה באוסטרליה ללא דרכון אירופאי


כאן מתחילים האתגרים: כפי שכנראה כבר הבנתם, ישראל אינה ברשימה של המדינות שבהן אזרחיה מורשים להגר ולעבוד באוסטרליה בצורה חוקית ומסודרת. יותר מכך, בעלי דרכון ישראלי יצטרכו לעבור תהליך ארוך ומסובך יחסית רק בשביל להגיש בקשה לוויזת תייר באוסטרליה, בדומה לתהליך שמבקש משרד ההגירה האמריקאי.

אך ישנה דרך לקבל ויזת עבודה חוקית ומלאה, גם לבעלי דרכון ישראלי: אם אתם בעלי מקצוע או אקדמאים וצעירים יוצאי צבא. בעלי מקצוע ואקדמאים, שממשלת אוסטרליה רואה בהם כמסוגלים לתרום ולקדם את הכלכלה או בתחומים אחרים, יכולים דרך חברות כוח אדם למצוא עבודה באוסטרליה ולהשיג אשרת עבודה עוד מהארץ.

צעירים לעומת זאת, בדרך כלל מגישים בקשה דרך מעסיקים או חברה, אוסטרלית או ישראלית הממוקמת באוסטרליה, והחברה המעסיקה, אם היא חוקית ומסודרת, דואגת לפרטי הבקשה ולהגשתה. בכדי ללמוד עוד על עבודה באוסטרליה ללא דרכון אירופאי, הירשמו באתר טרמינל ותקבלו הכוונה מקצועית וייעוץ אישי יחד עם מידע ופרטים בכל הנוגע לעבודה בכל מקום בעולם.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :