חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אוסטרליה :תקשורת בחו"ל
קידומת אוסטרליה|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

 קידומת חיוג לאוסטרליה

דמיינו את עצמכם נופשים באוסטרליה: החופים נושקים לאוקיינוס, גולשים וגולשות בלונדיניים, קנגורואים מקפצים – ופתאום צלצול טלפון. כנראה שאמא גילתה את 61 – קידומת אוסטרליה.

איך מחייגים עם קידומת לאוסטרליה?קידומת אוסטרליה

כבכל מדינה, ולכל איזור במדינה יש קידומת משלו. אם ברצונך לחייג לאוסטרליה יש לחייג תחילה את קידומת ספק השיחות הישראלי, אחר כך את קידומת אוסטרליה - 61 ואחריה את קידומת האזור המבוקש.

קידומת חיוג לאוסטרליה לפי אזורים

קידומת לאוסטרליה לעיר מלבורן – 3

קידומת אוסטרליה לעיר סידני – 2

קידומת חיוג לאוסטרליה לעיר דרווין – 8

קידומת אוסטרליה לעיר קנברה – 2

אם השיחה מתבצעת מתוך אוסטרליה אין צורך לחייג קידומת לאוסטרליה, אלא רק את קידומת האזור.

למשל, כדי להתקשר לחבר בסידני חייגו 00 (או קידומת ספק מקומית אחרת), לאחר מכן 61-2 (קידומת חיוג לאוסטרליה ואחריה קידומת של סידני) ואת יתר מספר הטלפון.

לישראלים רבים נראית אוסטרליה כסוג של גן עדן בלתי מושג. יבשת רחוקה המאכלסת אנשים נינוחים וחביבים במיוחד, מלאה בחיות נדירות ונושקת לאוקיאנוס הגדול. אוסטרליה היא אכן גן עדן עלי אדמות, אבל אין שום סיבה שלא תצליחו להגיע לשם!

טיול באוסטרליה

אוסטרליה מספקת מגוון רחב של חוויות באזורים שונים של היבשת. מיותר לציין שהיבשת מציעה אזורים עצומים של טבע פראי, חיות בר, מפלים, ונופים מרהיבים מכל הסוגים. מי שמעדיף את חיי העיר התוססים ישמח לנפוש באחת הערים הגדולות באוסטרליה: סידני, פרת, אדלייד והבירה מלבורן. רוב ערים הגדולות ידועות בחיי התרבות והלילה התוססים שלהן ומשופעות באתרי תיירות – אנדרטאות, כנסיות, גני חיות, תיאטראות, מוזיאונים ועוד.

מעבר לאתרי התיירות ישנם פסטיבלים ואירועים רבים המתקיימים כל השנה ברחבי היבשת: אליפות הטניס הפתוחה והגראנד פרי האוסטרלי במלבורן, פסטיבלי התרבות של פרת ונות'בריג', פסטיבל סידני, פסטיבל הג'אז של מנלי בסידני וכמובן אירועי הגאווה המתקיימים בכל הערים הגדולות בתקופת הקיץ.

מגורים באוסטרליה

טיול באוסטרליה דורש תקופת זמן ארוכה, מעל לחודש, אחרת איך תוכלו לחוות את כל מה שיש למקום הנפלא הזה להציע? סידורי מגורים ניתן למצוא בקלות: אם אתם מתכננים על שהות קצרה ונסיעה ממקום למקום עדיף לגור באכסניות או מלונות. אם יש לכם תכנון להישאר במקום מסוים לתקופה ארוכה יותר, תוכלו להשכיר דירה בבניין מגורים או בבית פרטי שחולק ליחידות דיור.

עבודה באוסטרליה

רק רגע, אין לכם כסף לטוס לאוסטרליה? ומה בנוגע למגורים ומחייה? אל תדאגו, אנחנו באתר טרמינל נקצר לכם את ההגעה ליבשת הנכספת ונדאג לכם לנחיתה רכה ועבודה שווה.

אוסטרליה מציעה מגוון רחב של עבודות בכל חלקי המדינה, החל מעבודה בחוות ומשקים חקלאיים ועד לעבודה בטיפול בילדים, אך כידוע המשרות המכניסות ביותר הן בתחום המכירות – באוסטרליה ניתן למכור תמונות מדלת לדלת או מוצרים שונים בקניונים ה-עבודה שמאפשרת לכם להמשיך את הטיול עם כסף בכיס.

מתעניינים בעבודה באוסטרליה? מלאו את פרטיכם באתר ונציגינו ייצרו עמכם קשר בהקדם האפשרי עם כל המידע וכל ההצעות הכי שוות.

מאמרים נוספים על אוסטרליהמלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :