חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

מרכז ודרום אמריקה :תקשורת בחו"ל
קידומת ברזיל|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

פשוט להתקשר לברזיל

תקועים בישראל בזמן שהחברים שלכם רוקדים סמבה בקרנבל בריו? ההורים שלכם מחבקים קופים באמזונאס וחוזרים רק עוד חודשיים? בא לכם להשוויץ בגל המטורף שתפסתם באוקיאנוס האטלנטי? פשוט וקל לשמור על קשר עם האנשים האהובים עלייך, בזמן הטיול הגדול בברזיל.קידומת ברזיל

 מה היא קידומת ברזיל?

אם ברצונך לחייג לברזיל יש לחייג תחילה את קידומת ספק השיחות הישראלי, אחר כך את קידומת ברזיל - 55 ואחריה את קידומת האזור המבוקש:

קידומת ריו דה ז'נרו – 21

קידומת ברזיליה – 61

קידומת סן פאולו – 11

אם השיחה מתבצעת מתוך ברזיל אין צורך לחייג את קידומת ברזיל, אלא רק את קידומת האזור.

תיירות בברזיל

ברזיל היא המדינה הגדולה ביותר בדרום אמריקה, בהיקף השטח ובגודל האוכלוסייה. המדינה מציעה אופציות תיירות בלתי מוגבלות: בין בקרנבל והטבע ההררי המרהיב בריו, דרך המרחב העירוני שוקק החיים של סאו פאולו ועד יערות האמזונס העצומים.

בנוסף, ברזיל גובלת במדינות רבות ביניהן אורוגוואי, ארגנטינה, פרגוואי, בוליביה, פרו וקולומביה – מה שמאפשר את הרחבת הטיול למדינות אלו. אין צורך באשרת כניסה לברזיל כדי לטייל בה, אשרה בת 90 יום ניתנת לכל מי שמגע למדינה, וניתן להאריך אותה עד ל-180 יום.

למה כדאי לעבוד בברזיל

מעבר למקומיים הידידותיים במיוחד, ישנה מגמת תיירות ענפה בברזיל, בעיקר בתקופת הקרנבל. מה שמאפשר להגיע לרווחים נאים במיוחד. ישראלים רבים מוצאים תעסוקה בתחום המכירות בעגלות בקניונים ומדלת לדלת. תחום המכירות מציע עבודה מכניסה ולא מחייבת, המאפשרת לשלב בקלות טיול בברזיל. מעבר לכך צעירים רבים משתלבים בעסקי התיירות, הנדל"ן והמזון במדינה.

מעוניינים לעבוד בדרום אמריקה? לגור ולטייל בברזיל - אחת המדינות הצבעוניות והמרתקות בעולם? אתר טרמינל יקשר אתכם למגוון מעסיקים, בעלי ניסיון רב, שיתאימו לכם באופן אישי את הצעות העבודה האטרקטיביות והמכניסות ביותר שיש לתחום המכירות להציע.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :