חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אסיה :תקשורת בחו"ל
שיחת טלפון מיפן|28.05.2015 מאת: מערכת Terminal

איך תתקשרו עם החברים והמשפחה בארץ מיפן?

 אז הגעתם למחוז חפצכם, מצאתם מקום לישון, והופה אתם מוכנים עבודה בחו"ל. למי שמתגעגע הביתה או סתם רוצה לשתף את החברים בכל מה שעובר עליו, להלן דרכי השימוש בטלפון מיפן. לביצוע שיחות טלפון מיפן:

טלפון סלולרי 

מאז כניסת מכשירי הדור השלישי לשוק, ניתן להשתמש במכשירים סלולריים מהארץ גם במהלך עבודה יפן. מי שאין בבעלותו מכשיר מהדור השלישי, יכול לשכור מכשיר כזה בארץ או ביפן ולהעביר אליו את כרטיס ה-SIM האישי. בקישור הבא תוכלו לתאם מראש את ההשכרה ביפן, מומלץ לעשות זאת 72 שעות לפני ההגעה: www.softbank-rental.jp/en. המחיר לדקת שיחה מיפן לארץ נע סביב 5.5 שקלים, ומחיר דקת שיחה נכנסת הוא כ-1.7 שקלים. מחיר הודעות הטקסט הוא כ-1.8 שקלים. שיחות מקומיות עולות בין 1.8-2.6 שקלים לדקה.
 
ישנן כמה חברות שמאפשרות השכרת טלפון סלולרי: NTT DoCoMo, AU, Tu-Ka, Vodafone, המחירים שהן גובות הם יקרים (250-1000 ין ליום, בנוסף לדמי שימוש), ובדרך כלל גם נדרשת הפקדת פיקדון שיבטיח שלא תברחו מיפן בלי לשלם. לחברות רבות ישנם דוכנים בשדה התעופה, וחלק מהן שולחות את המכשירים אל המלון שבו אתם שוהים.
 
כרטיס SIM בינלאומי הוא אמצעי תקשורת נוסף לביצוע שיחות טלפון מיפן, אך יקר גם כן. אם תביאו אתכם כרטיס SIM בינלאומי מהארץ, גם השיחות המקומיות ביפן יעלו לכם כמו שיחות בינלאומיות יקרות. ניתן לשכור כרטיס SIM שם, וכך לחסוך בעלויות השיחות מיפן.
 

תשלום מראש - Pre Paid

בתוכנית זו תוכלו לקנות מכשיר סלולרי במחיר שמתחיל ב-5000 ין, ולהטעינו מראש. תוכלו להחליט כמה תדברו ולהטעין את המכשיר בהתאם. ההטענה נעשית באמצעות כרטיס שרוכשים, שימו לב שתוקפם של רוב הכרטיסים פג תוך חודש, ולכן מומלץ לקנות כרטיס בעלות התואמת את כמות השיחות שלכם, כדי שלא תפסידו שיחות בכל חודש. עלות השיחות בתוכנית זו מעט גבוהה יחסית לעלות השיחות בתוכנית שדורשת התחייבות, אך היא מומלצת אם אינכם יודעים כמה זמן תשהו ביפן או לכמה זמן תוכלו להתחייב. 

כרטיס חיוג

לשימוש בטלפונים ציבוריים הפזורים ברחוב, אופציה זולה יותר ממכשיר סלולרי, גם אם מעט פחות זמינה וקצת יותר מסורבלת. לאלו מכם שמתכננים לשהות תקופה ארוכה מחוץ לארץ הקודש, ולהישאר באותו האזור (נאמר, לצורך עבודה), כרטיס החיוג הוא פיתרון מצוין, והדרך הנוחה ביותר לשיחות עם הארץ מיפן. ניתן לרכוש אותם ברוב החנויות ובמכונות, ולהשתמש בהם הן לשיחות מקומיות והן לשיחות בינלאומיות. שימו לב ששיחות בינלאומיות ניתן לבצע רק מהטלפונים הירוקים עם הכיסוי המוזהב. באתר הבא תמצאו השוואה בין כרטיסי חיוג בינלאומיים מיפן: http://www.callingcards.com/index_japan.asp?origsel=Japan
 מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :