חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אוסטרליה
עבודה בעגלות באוסטרליה|28.05.2015 מאת: מערכת Terminal

יש לכם הרגשה שאתם מבזבזים את הזמן. הייתם ברמנים, מלצרים, שליחים, ואפילו נתתם כמה חודשים בטלמרקטינג רק בשביל לגלות, שלא רק שאתם לא נהנים מהעבודה, אלא גם שאתם לא מרוויחים בהתאם למה שאתם נותנים. אם אתם מעוניינים להפסיק להרגיש "פראיירים" ויש בכם רצון  להרוויח הרבה ותוך כדי לעבור חוויה מיוחדת, ברוכים הבאים לעולם העגלות באוסטרליה.

 בחור עובד באוסטרליה

לעבוד בעגלות באוסטרליה הקסומה

לפני שנפרט על העבודה עצמה, נתחיל במדינה: ביבשת הקטנה בעולם, בירתם של חיות הבר המופלאות והקנגורו המופלאים, תיווכחו שלא משנה מהו התחביב או האהבה שלכם, אתם תמצאו אותם שם: חופים מהיפים בעולם, נופים מרהיבים, טבע פראי ומרתק, מזג אוויר נעים, חיי תרבות ולילה מסעירים ועוד שלל אפשרויות שהמדינה הקסומה הזו מציעה לתיירים המגיעים מכל העולם.

כל זאת טוב ויפה, אך אנחנו באנו לדבר עסקים: בשנים האחרונות אוסטרליה נהפכה לאחד מהיעדים הנחשקים והמועדפים לצעירי ישראל, לא רק בגלל הקנגורו והחופים היפים, אלא כי היא מציעה שוק עבודות מגוון ובעל אופציה רווחית גבוהה.

 

עבודה באוסטרליה עגלות

ישנם שני תחומים עיקריים בהם עובדים רוב הישראלים באוסטרליה: מכירת ציורי שמן ועגלות בקניונים. בעוד שמכירת ציורי שמן היא עבודה דינאמית ופיזית הרבה יותר (המכירה מתבצעת מדלת לדלת), העבודה בעגלות היא סטטית ומתרחשת כולה במיקום אחד מסוים.

לשתי העבודות יתרונות וחסרונות שונים, אך אם תשאלו את הרוב, תקבלו את אותה תשובה: העבודה בעגלות היא הרווחית והמשתלמת ביותר. אם אתם בעלי כישרון מכירות או בעלי מרץ רב ויצירתיות ומוכנים להשקיע מאמץ, אתם יכולים להגיע למשכורות מטורפות של עד כ-20,000 ₪ בחודש או יותר.

 

עבודה בעגלות באוסטרליה באופן חוקי

חשוב שתדעו: אלא אם כן אתם בעלי דרכון זר אירופאי, אמריקאי (וישנם עוד מדינות שכדאי שתבדקו), תהיה לכם בעיה לעבוד באוסטרליה בצורה חוקית ומסודרת. מפאת הביקוש הגדול של צעירים מהעולם כולו להגיע ולעבוד באוסטרליה, לישראלים קשה לקבל ויזה, אך היא איננה בלתי מושגת לגמרי.

ישנן מספר שיטות לקבלת אשרת עבודה חוקית: להירשם ללימודים ולקבל אשרת סטודנט, להצהיר שבכוונתכם להגיע ולהשקיע בעסק או חברה באוסטרליה (כמובן שדרושים משאבים וכסף רב בשביל כך), וישנה גם תוכנית המחלקת אשרות לאקדמאים ובעלי מקצוע ספציפיים שיכולים לקדם את צמיחתה של הכלכלה האוסטרלית.

אך מכיוון שרוב מגישי הבקשות לוויזה הם צעירים אחרי צבא שמעוניינים לעבוד ולטייל, השיטה הטובה והיעילה ביותר היא פשוט לעבוד תחת חברה או מעסיק חוקי, שהמדינה אישרה לו להביא עובדים זרים לתקופה זמנית.

אם אתם מעוניינים בעוד מידע ופרטים, הירשמו כאן בטרמינל השאירו פרטים ונחזור אליכם עם מענה לכל שאלה, ובכל נושא שקשור לעבודה באוסטרלי כמו- עבודה בחוות באוסטרליה  ובעולם בכלל.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :