חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אסיה :תקשורת בחו"ל
קידומת סין|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

 החבר הכי טוב מטייל על החומה הסינית? אחיך מסתובב בין מקדשים בודהיסטים בשנחאי? ההורים רוצים לוודא שחזרת בריא ושלם מהטיול להר הגעש? פתגם סיני עתיק אומר שאין דבר פשוט יותר מלטלפן לסין.

מה היא קידומת סין?קידומת סין

אם ברצונך לחייג לסין יש לחייג תחילה את קידומת ספק השיחות הישראלי, אחר כך את קידומת סין - 86 ואחריה את קידומת האזור המבוקש:

קידומת בייג'ינג – 10

קידומת גואנגזו – 20

קידומת דליאן – 411

קידומת שנחאי – 21

אם השיחה מתבצעת מתוך סין אין צורך לחייג את קידומת סין, אלא רק את קידומת האזור.

תיירות בסין

סין מציעה מגוון אדיר של אטרקציות תיירותיות המשלבות בין מסורת וקידמה: האזור החקלאי של חבל גווי ג'ואו, חבל סצ'ואן, המטרופולינים של בייג'ינג, שנחאי והונג קונג, חומת סין, ההר הצהוב, ארץ השנגרילה, האזור הטיבטי ועוד. אינסוף חוויות תרבותיות מרתקות ושונות שמחכות רק לכם.

עבודה בסין

בשנים האחרונות חלה התפתחות כלכלית מואצת באסיה בכלל ובסין בפרט. ישראלים רבים עובדים, מקימים עסקים ויוצרים שיתופי פעולה עסקיים בסין. לבעלי הכשרה מקצועית המדינה מציעה מגוון אפשרויות תעסוקה לדוברי אנגלית: מתורגמנים, מורים לאנגלית, מהנדסים ועוד. כמובן שניתן להשתלב גם בעבודת מכירות מהנה, מכניסה ולא מחייבת. עבודת המכירות מאפשרת לשלב טיול, מגורים והיכרות עם תרבות מעניינת ואנשים חדשים.

לא דוברים סינית – מה עושים?

כמו בכל מקום בעולם, תקשורת בין-אישית היא המתכון להצלחה ורווח במכירות. כדי לעבוד במכירות בסין, אין באמת צורך בידע מעמיק בשפה הסינית, ניתן לתקשר בקלות באנגלית עם כל לקוח. עם זאת הסינים מכבדים ומעריכים מוכרים הפונים אליהם במספר מילים בסינית לשם נימוס. גם אם אינכם דוברים את שפת המקום, כל עוד תשמרו על שפת גוף חיובית ומכבדת תוכלו להגיע בקלות לתוצאות גבוהות ורווחים.

מעוניינים להשתלב בעבודת מכירה מעניינת, לגור במזרח ולהכיר תרבות חדשה ומנהגים מרתקים?

אנחנו באתר טרמינל נשמח להגשים לכם חלום – להקל עליכם עם טיפים, לספק לכם מידע על השגת ויזת עבודה ולקשר אתכם למעסיקים מנוסים ואמינים. השאירו את פרטיכם ונחזור אליהם בהקדם עם מגוון הצעות.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :