חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אירופה :שגרירויות וקונסוליות
שגרירות ספרד|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

ישראלי המבקש אישר עבודה או לימודים בספרד חייב לגשת אל שגרירות ספרד. המדינה חברה באיחוד האירופאי, ולכן כל ישראלי המחזיק בדרכון אירופאי אינו צריך להגיש בקשה לוויזה לספרד, אלא אם הוא מעוניין לגור בספרד באופן קבוע. במאמר זה נביא מידע עדכני על אודות ויזות  לספרד, רישיונות עבודה, ויזה לעסקים ועוד.שגרירות ספרד

שגרירות ספרד - מידע עדכני

  • שגרירות ספרד בישראל נמצאת בתל אביב ברחוב דניאל פריש מספר שלוש.
  • כאשר אנו נוסעים אל לספרד לטיול או לביקור אין צורך בוויזה מיוחדת. כאשר תגיעו אל ביקורת הדרכונים בנמל תעופה בספרד תקבלו באופן אוטומאטי אישור שהייה. אפשר לטייל וליהנות בספרד במשך תשעים יום ללא ויזה. מעבר למספר ימים אלו יש צורך בקבלת אשרה מיוחדת. את הבקשה יש להגיש לשגרירות ולפרט מהי הסיבה המיוחדת שבגינה אנו מעוניינים לבקר בספרד תקופה כה ממושכת.
  • ויזה למטרת לימודים - ויזת לימודים ניתנת למי שהתקבל למוסד לימודים בספרד. כאשר מגישים בקשה לוויזת לימודים יש לצרף אישור ממוסד מוכר בספרד המאשר כי התקבלתם ללימודים. ויזת לימודים מאפשרת, בדך כלל, גם עבודה בהיקף של חצי משרה.
  • מי שמעוניין לפתוח עסק בספרד צריך להגיש בקשה מיוחדת. כדי לקבל אישור שהייה בשל פתיחת עסק יצטרך המבקש להוכיח יכולת כלכלית גבוהה המאפשרת פתיחת עסק.

כמה דברים שחשוב לדעת לפני שנוסעים לספרד

  • מי שמעוניין להגר ולהפוך להיות תושב קבע בספרד והוא אינו בעל אזרחות ספרדית או בעל דרכון אירופאי יצטרך להגיש בקשה לאישור שהייה בספרד לטווח רחוק. השגרירות הספרדית בישראל אינה ממהרת, בדרך כלל, לאשר ויזת הגירה, ולכן בתחילה רצוי להגיש בקשת לימודים או עבודה ורק לאחר מכן לנסות ולהתקבל כתושב בספרד.
  • ישראלים רבים מגיעים לספרד עם ויזת תייר ועובדים בה ללא אישור עבודה חוקי. שלטונות ספרד מגיבים בחומרה על התופעה ומי שנתפס צפוי לגירוש.

מעוניינים לעבוד בספרד? מחפשים הצעות עבודה?

אנו בפורטל טרמינל מציעים לכם מגוון גדול של עבודות בספרד. יועצי החברה ישמחו לעזור לכם בקבלת ויזה מכל סוג. אל תהססו, התקשרו אתנו ונשמח לעזור.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :