חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אירופה
אישור עבודה באנגליה|28.05.2015 מאת: מערכת Terminal

אנשים רבים חולמים לעבוד במקומות אחרים בעולם: לפגוש אנשים חדשים ומרתקים מתרבות שונה, לשנות את שגרת חייהם ולנסות את מזלם במדינה אחרת, או אפילו סתם לצאת להרפתקה ולעבור חוויות בלתי נשכחות. אחד מהיעדים המועדפים והנחשקים בעולם לחלומות אילו, היא אנגליה: מעצמת התרבות, המוזיקה והספורט. אך האם ניתן לממש את החלום?

 

 סוגי אשרות עבודה באנגליה

ככלל, אדם ללא דרכון אירופאי אינו רשאי לעבוד באופן חוקי באנגליה. אך כידוע, לכל כלל יש יוצא- מן הכלל, ובמקרה הזה באנגליה ישנה שיטה חדשה יחסית, שמקטרגת בספציפיות מוקפדת אנשים שכן זכאים לקבל אישור עבודה חוקית. לפי השיטה ישנן 4 קטגוריות של אשרות עבודה לטווח ארוך במדינה: עובדים מיומנים/בעלי מקצוע, מועברים בתוך חברה, ספורטאים ונציגי דת.

אך כמובן שרובנו לא מיועדים לרבנות או כמורה, לא מחוזרים ע"י צ'לסי או קבוצת כדורגל אחרת מהליגה האנגלית, וכן גם לרוב המקצוע או העבודה שבה אנו נמצאים לא תתאמץ יותר מדיי להעביר אותנו למדינה אחרת. לכן אם אתם לא עומדים באחת מהקטגוריות שצוינו מקודם, יהיה לכם קשה מאוד להוציא אשרת עבודה באנגליה.

 אישה בריטית המחזיקה דגלון

למה אנשים מוציאים אשרת עבודה באנגליה

מלבד החלום לחיות ולעבוד במקום אחר מלבד ישראל, ישנה העובדה שפשוט עושים יותר כסף: באנגליה הפאונד שווה בערך ל-5 וחצי שקלים (נכון לכתיבת מאמר זה), והשכר מינימום עצמו גבוה יותר מהשכר שמציעות הרבה עבודות בארץ. האופציות הכלכליות והאפשרות להרוויח כסף טוב, קורצות ומזמינות אנשים מכל העולם.

מלבד זאת, אנגליה היא מעצמה בכל תחום אפשרי: מוזיקה, תרבות, ספורט, היסטוריה וכלכלה. רבים מאלו שמגיעים אליה לעבוד ולחיות, עושים זאת גם בכדי לספוג את העושר התרבותי העצום שהיא מציעה.

 

דרך נוספת של הוצאת אישור עבודה באנגליה

ישנה עוד דרך לקבל אשרת עבודה באנגליה לכאלו שאינם בעלי דרכון אירופאי: להגיע לעבודה תחת חברה או עסק שקיבלו אישור מהמדינה להעסיק עובדים זרים. בדרך כלל מדובר בחברות שעוסקות במכירות בקניונים או במכירות של ציורי שמן, ושלרוב מנוהלות ע"י ישראלים שמייבאים צעירים מישראל לעבודה אצלם. כלומר אם אתם מעוניינים בעבודה במכירות, הסיכוי לויזת עבודה גדל.

 

האם ניתן בכל זאת לעבוד ללא אישור עבודה באנגליה?

מצד אחד ברור שכן ומצד שני עדיף שלא. אם קיבלתם ויזת תייר, אתם רשאים להיכנס ולטייל בגבולות המדינה ולהנות מעבודות באנגליה. אם תחליטו לעבוד באופן לא חוקי וכל עוד לא גילו את זה, הכול טוב ויפה, אך ברגע שתיחשפו אתם עלולים לעמוד למשפט שיוביל לקנסות גירוש ואף מאסר.

הירשמו באתר טרמינל בכדי לקבל הכוונה מקצועית ומיוחדת ועל מנת לקבל עוד טיפים ועצות בנושא עבודה באנגליה, אירופה או בעולם בכללי.

 

 
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :