חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אירופה :תקשורת בחו"ל
קידומת אנגליה|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

 קידומת לאנגליה – הלו, תעביר לי בבקשה את המלכה

קניתם תיק מהמם בכיכר פיקדילי, חציתם את גשר לונדון והוא לא התמוטט, תפסתם הופעה שווה במיוחד של להקה מקומית – בשיחת טלפון אחת מישראל עם קידומת אנגליה, תוכלו לחלוק חוויות עם המשפחה והחברה' בארץ.קידומת אנגליה

מה היא קידומת לאנגליה?

כמו בכל מדינה, יש קידומת לאנגליה וקידומת לכל איזור או עיר בנפרד. יש לחייג תחילה את קידומת ספק השיחות הישראלי, אחר כך את קידומת אנגליה – 44 ואחריה את קידומת האזור המבוקש.

קידומת אנגליה לפי איזורים:

קידומת לונדון – 207/208

קידומת אוקספורד –1865

קידומת ליברפול – 151

קידומת מנצ'סטר - 161

אם השיחה מתבצעת מתוך המדינה אין צורך לחייג את קידומת אנגליה, אלא רק את קידומת האזור. שימו לב כי קידומת לאנגליה כוללת אזורים נוספים בבריטניה כמו ווילס, סקוטלנד וצפון אירלנד.

תיירות באנגליה

כולנו כבר יודעים שבלונדון יש יותר סרטים, מוזיקה טובה, טלוויזיה מצוינת ואנשים אדיבים. כל דקה בממלכה המאוחדת היא חגיגה של תרבות אירופאית מגוונת. בין אם אתם מבקרים בארמון באקינגהם, רואים משחק של מנצ'סטר, נוסעים למסע הקסם המסתורי אחרי הביטלס בליברפול או מכוונים את השעון לפי הביג בן – באנגליה לא משעמם לרגע!

אנחנו באתר טרמינל, נעזור לכם להוציא את המקסימום מהטיול באנגליה – על ידי שילוב של חוויה תיירותית עם עבודה מכניסה!

עבודה באנגליה

כמו אפשרויות התיירות המגוונות והבלתי נגמרות שאנגליה מציעה – כך גם אפשרויות התעסוקה. רוב הישראלים מגיעים לאנגליה בכדי לעבוד במכירות: בקניונים ומדלת לדלת, תמונות ומוצרי ים המלח – כל אחד יכול למצוא את העבודה שתתאים לו, תכניס לו כסף ותשתלב נפלא עם הטיול באנגליה. בנוסף, ישראלים רבים עובדים בלונדון ומחוצה לה בעבודות כמו אופר, הובלות ועוד.

מזה זמן רב אנגליה היא אחת המדינות המועדפות על ישראלים המעוניינים לעבוד בחו"ל. כמדינה דוברת אנגלית, עם מטבע מקומי חזק – הכסף רק מחכה להיכנס לכם לכיס! בנוסף, המרחק מישראל לא רחוק כך שאפשר בקלות לעשות גיחות קצרות בעונות החגים ולהרוויח סכומים שתוכלו לבזבז כל השנה.

אם בא לכם לחקור, לעבוד ולבלות בעוד אזורים של בריטניה תוכלו למצוא עבודה גם בסקוטלנד, ווילס ואירלנד. אחרי הכל, אין כמו לשבת אחרי העבודה על כוס בירה קרה, בפאב האירי השכונתי, בעיקר כשהוא באמת נמצא באירלנד!

אז אם הרעיון של עבודה ובילויים קוסם לכם. אם כיף לכם לעבוד בסביבה צעירה, דוברת אנגלית, מלאה בצרכנים מקומיים ותיירים. אם בא לכם לחוות את המרכז התרבותי שהוא אנגליה – מלאו את טופס יצירת הקשר או טלפנו אלינו באתר טרמינל ונמצא לכם את העבודה האידיאלית במיקום האידאלי.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :