חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

ארה"ב :בילויים ותיירות
פסטיבל פנטזי פסט בקי ווסט – חגיגה בזמן עבודה|28.05.2015 מאת: שארק

כולם יודעים שעבודה בחו"ל בתקופת חג המולד היא הזדמנויות מצויינת להרוויח בוכטות של כסף, באם מדובר בתקופת עבודה באירופה או בעבודה בארה"ב, אך אם אתם במהלך עבודה בארה"ב בפלורידה, יש לנו אחלה של המלצה לאירוע מיוחד במינו באי קי ווסט, איזור הבילויים והתיירות המפורסם של פלורידה. 

 קי ווסט הוא האי הדרומי ביותר בארה"ב, הממוקם בקצה של 42 איים, מדרום למיאמי. שרשרת איים זו קיבלה את שמה - איי הקיז (key) - מפתח היות והם מעין מפתח דרומי לכניסה לארה"ב. מלבד לפסטיבל, ידוע האי גם כמקום משכנם של הסופר ארנסט המינגוויי והנשיא הרי טרומן.

לפני 28 שנים, ביום אביבי של הלוואין, לקח ג'ון ליצקה את פרנק רומנו לסיור ברחובותיו של קי ווסט. ליצקה, נשיא ההתאחדות לפיתוח התיירות במחוז מונרו, היה מודאג. הרחובות היו שוממים, העסקים סגורים ודממת מוות ריחפה מעל האי. באחד הימים הכי יפים ונעימים בשנה לא היתה נפש חיה ברחובות. "אנחנו צריכים פסטיבל", אמר ליצקה. והציע ליזום משהו שימשוך אליו אנשים, יחייה את המקום ויציל את הכלכלה המקומית. כך, לפי התיאור הרישמי, של הפסטיבל, נולד ב-1978 הרעיון ל"פנטזי פסט". 

מאז 1979, ובמשך עשרה ימים מדי שנה, חוגגים בקי ווסט את הדימיון והיצרתיות האנושית. השנה חגגו שם כ-70 אלף איש מכל העולם את הפסטיבל ה-28 שנערך בין ה-20 ל-29 באוקטובר.

במשך עשרה ימים עברו החוגגים בין תחרויות של צביעת גוף, מסיבות בעירום, מסיבות רחוב בסגנון קריבי, מסיבות תה בסגנון פיראטי, טקס בחירת מלך ומלכת הפסט, מסיבות תחפושות, תחרות החולצה הרטובה, מסיבות לחובבי בגדי עור, תחרות תחפושות של חיות, תחרות עיצוב שיער, מסיבה פרועה וסקסית אצל כוכב הפורנו רון ג'רמי וגם כמה אירועים לילדים.

 למרות האיסור המפורש והמוקפד על הסתובבות בעירום ברחובות, זהו אחד המוטיבים הבולטים בפסטיבל והבחורות הלוקחות בו חלק חושפות את החזה שלהן בתמורה לכל תמורה נאה.. פתאום עבודה בחו"ל נשמעת מאוד משתלמת לא? האירועים נערכים בדרך כלל בחודש אוקטובר ובהחלט  כדאי לברר מראש מתי בדיוק.

מאמרים נוספים על ארה"ב

מאמרים נוספים

עבודה בערים נוספות

טיולים בארה"ב

מסעדות בארה"ב
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :