חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אוסטרליה :מגורים בחו"ל
טיסות לאוסטרליה|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

 תמיד תהיתם מה יש לאוסטרליה הרחוקה להציע מלבד הרפתקאות מאתגרות בסגנון קרוקודייל דאנדי, קוואלות מנומנמות וקנגרואים קופצניים? תתפלאו, אבל הרבה. היבשת הגדולה מכילה בתוכה שפע אטרקציות וחוויות המותאמות לכל אחד ואחת. טיסות לאוסטרליה

שוק העבודה באוסטרליה הוא מהנרחבים והגדולים בעולם. לאחרונה, חברות ישראליות רבות מציעות מגוון הצעות עבודה לישראלים ביבשת. החל מעבודות בתחום המכירות ועד לעבודות בשמרטפות אצל משפחות יהודיות באזור.

עבודות מסוג זה, מלבד ההכנסה הכלכלית הנאה שהן מספקות לעובדים, תורמות לקשירת קשרים חברתיים עם אנשים חדשים מרחבי העולם, צבירת חוויות וניוד ממקום למקום, דבר אשר יכול להוות חלק בלתי נפרד מטיול ברחבי היבשת.

אבל לפני שאתם מותחים את השרירים ומתחילים להתאמן על כישורי השפה הזרה שלכם, תצטרכו להגיע איכשהו אל היבשת:

טיסות לאוסטרליה

מאחר ומדובר ביעד מרוחק, לא רק מנטלית, אלא גם פיזית מישראל, טיסות לאוסטרליה מגיעות עד ל- 20 שעות טיסה בממוצע. ישראל אינה מספקת טיסות ישירות, אלא דרך אירופה או אסיה (תלוי באיזו חברה אתם מחליטים לטוס).

מכיוון שישנן חברות אשר משלבות טיסות לאוסטרליה עם טיסות פנימיות באסיה, הרבה צעירים שמתכוונים לעבוד באוסטרליה מבקשים לפני הנחיתה ותחילת העבודה לשלב טיול במזרח. קחו את האופציה בחשבון, שכן זו הזדמנות מצוינת להתחיל את תקופת העבודה ברגל ימין.

העבודה באוסטרליה

כאמור, קיימות מגוון הצעות עבודה לישראלים המעוניינים לעבוד ולגור תקופה מסוימת ביבשת. עם זאת, חשוב לארגן את כל המסמכים, האישורים והויזות עוד בארץ. האוסטרלים מקפידים מאוד על חוקיות העבודה והעונש על עבודה לא חוקית הוא גירוש ואיסור כניסה בעתיד.

אז אם מתאים לכם ללמוד ולגור באוסטרליה, אבל אין לכם כוח להתעסק עם כל הניירת והאישורים שמסביב - תנו לנו לעשות את העבודה עבורכם! השאירו את פרטיכם באתר כבר עכשיו ואנחנו נחזור אליכם עם כל הפרטים החשובים על הצעות עבודה באוסטרליה, אישורים וסידורי מגורים!

 

מאמרים נוספים על אוסטרליהמלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :