חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

קנדה :מגורים בחו"ל
טיסות לקנדה|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

קנדה היא יעד תיירותי פופולארי במיוחד, אשר מציעה למבקריה נופים מרהיבים, אנשים מסבירי פנים ותרבות שמשלבת בין המסורת האירופאית לזו של הילידים הקנדיים והאמריקניזציה, כך שהאווירה היא פתוחה, מחבקת ומזכירה קצת את זו של ישראל - לומדת ומתעצבת מבחינת זהות לאומית.טיסות לקנדה

מלבד הטבע הפראי, מפלי הניאגרה, טרנס ופיליפ (לחובבי התוכנית סאות'פארק), עצי מייפל וליאונרד כהן - יש בקנדה עוד הרבה מה לראות. הגודל הבלתי נתפס של המקום טומן בחובו הפתעות רבות, בעיקר עבור מטיבי הלכת שלא יתעצלו לצאת לחקור את הערבות, ההרים והערים הגדולות.

יותר ויותר ישראלים מעדיפים את קנדה כיעד מפתה עבור עבודה, טיול, ענייני עסקים וצבירת חוויות מיוחדות. אין ספק שהאופציה המשתלמת ביותר היא טיול מהנה אa שר משלב בתוכו גם הכנסה בטוחה.

 נשמע מפתה? אז מה אתם צריכים להכין לפני הטיסה?

ויזה לקנדה

בעלי דרכון ישראלי בתוקף, אינם זקוקים לויזת תיירות. ויזת סטודנט ניתן להנפיק באמצעות רשות ההגירה של קנדה והיא מוגבלת לתקופת הלימודים בלבד. אותה רשות הגירה מוסמכת להוציא עבורכם גם ויזת עבודה, בתנאי שתועסקו על ידי מעסיק קנדי בלבד.

טיסות לקנדה

ניתן למצוא ולאתר טיסות לקנדה בכל משרדי הנסיעות הגדולים. המחיר של כל טיסה משתנה בהתאם לעונת התיירות בה תבחרו לטוס, חברת הטיסה המציעה את השירות והזמן אותו תעבירו עד להגעה ליעד. מומלץ לערוך סקר שוק מקיף ולהתעניין במספר חברות נסיעה, לפני רכישת הכרטיס.

רוצים לטוס לקנדה? מעוניינים לשלב טיול עם עבודה מכניסה ומשתלמת? אל תטוסו מבולבלים! השאירו את פרטיכם באתר ואנו נחזור אליכם עם כל הפרטים הנחוצים לקראת הנסיעה: טיסות לקנדה, הצעות עבודה בקנדה, אפשרויות מגורים ועוד. נשמח להביא ישירות אליכם את כל האינפורמציה הרלוונטית - מבלי שתצטרכו להתחייב!

 
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :