חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אירופה :מגורים בחו"ל
טיסות לרומא|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

על טיסות לרומא ועבודה בעיר האיטלקית

רומא, עיר הבירה של איטליה נושאת עמה מטען היסטורי מרשים לדורות והמבנים העיתיקים המופלאים שלה מושכים תיירים ומטיילים רבים מן העולם מדי שנה. אם תבקרו ברומא, זיכרו לפקוד כמה מן המוזיאונים המפורסמים שלה וכמובן להנות מחיי הלילה העשירים שהיא מציעה.טיסות לרומא

כמובן, לא רק אתרי התיירות שברומא מושכים צעירים אחרי צבא לחפש טיסות לרומא, לעלות המטוס ולנחות בשדה התעופה ליאונרדו דה וינצ'י. רבים מגיעים לרומא גם כדי לעבוד בה, להרוויח משכורת יורו ולחזור ארצה עם שלל לא קטן.

 רומא- מגוון של משרות

אז בתור מה תוכלו לעבוד בעיר הנפלאה הזו? בין המשרות המבוקשות ביותר עבור ישראלים תוכלו למצוא עבודה באל על, אופרים ומכירות.

  • אל על- חברת התעופה הגדולה בישראל מציעה לצעירים את האפשרות לעבוד כסלקטורים או דיילים. זוהי באמת הזדמנות מצויינת לאלו שרוצים לעבוד בחו"ל באופן חוקי ולהרוויח משכורת לא רעה. חברת אל על תדאג לכם למגורים ולתנאי מחייה בסיסיים אם תעבדו למשל כדיילים על טיסות לרומא וחזרה לישראל.

עם זאת, יש לציין כי לא כולם יתקבלו בקלות לעבוד באל על. כדי להיות עובדים מן המניין, תאלצו לעבור כמה וכמה שלבים וראיונות כדי לוודא התאמה, מבחנים באנגלית וכדומה. אם אין לכם אנגלית ברמה מצויינת, יכול להיות שתנשרו בדרך ולא תזכור לעבוד באל על.

  •    אופר באירופה - בכל עיר בעולם יש משפחות עם ילדים שישמחו לסיוע של אופר בבית וכך גם ברומא. תפקיד האופר הוא לדאוג ולטפל בילדים ולפעמים גם במטלות הבית.
  • מכירות- וכמובן שלא ניתן להשמיט את העבודה הטובה ביותר, עבודה בעגלות ודוכני מכירה באיזורי תיירות ובקניונים. מכירות הוא התחום המבוקש ביותר היום הן מבחינת העובדים והן מבחינת המעסיקים. את מוצרי ים המלח תמצאו שם בשפע ועם הרבה עבודה קשה תוכלו לחזור ארצה עם קופה יפה מאוד.

מתלבטים? תנו לנו לעזור לכם להחליט אם עבודה במכירות היא בשבילכם. מלאו את השדות הבאים שפה בתחתית הדף ונחזור אליכם עם פניות ממעסיקים רלוונטיים לכל משרה שתעניין אתכם!
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :