חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

ארה"ב :בילויים ותיירות
אל תשכחו כובע בוקרים: בירת הנפט האמריקאית יוסטון|28.05.2015 מאת: שראק

הכינו את כובעי הקאובי – הם בטוח יעזרו לכם בזמן עבודה בארה"ב אם תגיעו ליוסטון, טקסס, בירת הקאובויים האמריקאית. יוסטון היא העיר מהתעשייתית במקום השני אחרי ניו-יורק, ומהווה בית חשוב לתעשיית האנרגיה העולמית, סוכנות החלל של נאס"א, תיירים רבים ומגוון של אוכלוסיות זרות מהמעמד הגבוה. היתרון המסחרי של יוסטון בהחלט מציע אפשרות לעבודה בחו"ל רווחית באווירה בינלאומית. 

העיר יוסטון נוסדה ב-30 באוגוסט 1836 על ידי האחים אוגוסטוס צ'פמן אלן וג'ון קירבי אלן באזור שנמצא על גדות זרוע הנהר. הנמל ותעשיית מסילות הברזל המשגשגים, בשילוב עם גילוי מקורות נפט ב-1901, הביאו לעלייה המשכית באוכלוסיית העיר. באמצע המאה ה-20, הפכה יוסטון לביתו של המרכז הרפואי של טקסס, הריכוז הגדול בעולם של מוסדות רפואה ומחקר.

בגושי הבניינים שמצפון-מערב להרמן פארק, מספר ק"מ מדרום-מערב לדאונטאון, נמצאים המוזיאונים החשובים ביותר ביוסטון. על הרחובות שכאן מצלים עצים עתיקים, הבתים הישנים העטורים בצמחים מטפסים הם מהמפוארים ביותר בעיר, וביניהם תמצאו מסעדות ובתי קפה רבים.

 פסל ענק של סם יוסטון, חלוץ טקסני וחובב מפורסם של הטיפה המרה, חולש על הכניסה להרמן פארק, ששטחו 1650 דונם והוא נמצא ק"מ ספורים מדרום לדאונטאון. בתחומיו כלול גן החיות של יוסטון (Houston Zoological Gardens), המאכלס אריות, גורילות, ציפורים טרופיות, עטלפים ומגוון יצורים אחרים. כמו כן ניצלו בגן את האקלים של אזור יוסטון לגידול של דקלים ושל צמחים טרופיים רבים. גם אקוואריום צמוד לו.

מחוץ למוזיאון לטבע (Museum of Natural Science), אתר נהדר לילדים, נמצאת מזרקה, שבתוכה מסתובב על צירו גלובוס ענק מגרניט. בתוך הבניין נמצא מרכז קוקרל לפרפרים (Cockrell Butterfly Center) - חממה ענקית של שלוש קומות, בה תוכלו לטייל כשסביבכם מתעופפים אלפי פרפרים. קנו כרטיס (לא יקר) וטיילו בשאר אגפי המוזיאון, שמצויים בהם תצוגת דינוזאורים, קולנוע עם מסך איימקס תלת-ממדי ועוד. אוטובוסים של רשת Metro נוסעים אל הפארק.

את הפרויקטים כגון אפולו ומעבורות החלל, שבמסגרתם נשלחות טיסות מאוישות לחלל, אסור לפספס במהלך עבודה בארה"ב. נערכים השיגורים ברוב טקס ויחסי ציבור במרכז החלל על שם קנדי בפלורידה; אבל את התכנון ואת רוב האימונים של אנשי הצוות מבצעת רשות החלל האמריקנית במרכז החלל על שם ג'ונסון (Johnson Space Center, JSC) הסמוך ליוסטון.

מאמרים נוספים על ארה"ב

מאמרים נוספים

עבודה בערים נוספות

טיולים בארה"ב

מסעדות בארה"ב
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :