חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

קנדה
איך למצוא עבודה בקנדה |28.05.2015 מאת: מערכת Terminal

אף שקנדה היא אחת המדינות המסבירות פנים ביותר בעולם לתיירים, לפליטים, למהגרים ולמבקשי עבודה, ואף שהיא מציעה תעסוקה בתנאים הולמים ובשכר שגם יחסית למקובל בישראל נחשב גבוה, מציאת עבודה ותעסוקה איננה עניין של מה בכך.

 הסיבה לכך פשוטה – קנדה אמנם מעוניינת בעובדים, הן זמניים והן קבועים, אבל איננה מעוניינת שמי מהעובדים הללו יועסק על חשבון אזרח קנדי שיכול להיות מועסק באותה המשרה.

 לפיכך, לפני שמתחילים לחפש עבודה, על מי שמתחיל את התהליך להחליט מראש לאיזה כיוון הוא הולך: שהייה ועבודה זמנית ולתקופה קצרה או שהייה לתקופה ארוכה יותר. גם האופציה להגר ולגור שם באופן קבוע יכולה להילקח בחשבון.

 

 איך מוצאים עבודה בקנדה לתקופה קצרה

 צעירים בראשית דרכם שלקחו הפוגה מהחיים והחליטו לצאת לטיול ארוך בעולם או בחלק ממנו, נוטים בדרך כלל לחפש משרה לתקופה קצרה יחסית, של מספר חודשים, שבמהלכם יוכלו לחסוך די כסף שיאפשר להם להמשיך לטייל ולהגשים ולו חלק קטן מהחלומות שלהם, לחוות חוויות, לבקר ולתור ולמצות את כל הטוב והיפה בעולם. במקרה הזה מומלץ למדי למצוא את המשרה הנחשקת עוד בישראל.

 לשם כך יש לפנות לאחת מהחברות העוסקות בתחום ולבדוק את אפשרויות ההעסקה. היתרון הגדול באזרחות הישראלית היא שכל אזרח ישראלי רשאי לשהות בקנדה בלא צורך באשרה כל שהיא למשך מספר חודשים. התנאי היחיד שהשלטונות הקנדיים מתנים הוא האפשרות של מי שהגיע לשם לכלכל את עצמו ולא להיות תלוי בחסדיהם של אחרים, לא כל שכן לחסדי השלטונות.

 עבודה חלומית בקנדה

עזרה במציאת עבודה בקנדה

מטבע הדברים, המקום הראשון שכדאי וצריך לחפש בו הוא אינדקס איכותי העוסק בדיוק בתחום האמור ומרכז הצעות עבודה שונות במקומות שונים בעולם. לאחר בדיקת ההצעות הרלוונטיות פונים לחברות המעסיקות ובודקים את תנאי ההעסקה, השכר וכל הנושאים שמסביב.

 

איך למצוא עבודה בקנדה

לרוב לאחר יום השחרור מצה"ל מחפשים לפנות לחברות אמינות ואיכותיות המקיימות מה שהבטיחו ולא חברות בלתי מוכרות שהיום קיימום ובעוד יומיים לא תהיינה על המפה. אפשר וכדאי להתייעץ לשם כך עם חברים, מכרים ואנשים שעברו את המסלול. כדאי להשתתף בפורומים העוסקים בתחום ולברר כל מה שאפשר על מנת להגיע לחברות הטובות ביותר.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :