חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

ארה"ב :מגורים בחו"ל
עצות: איך מוכרים נכון בחו"ל?|28.05.2015 מאת: שארק
 תחומי עבודות בחו"ל המגוונים שקיימים עוסקים רובם במכירות. צריך לשבות את לבו את הצרכן, וברגע שתפסת אותו הכל רק מתחיל. קסם אישי, חיוך, נימוס ופסיכולוגיה הם חלק מסוד ההצלחה. אשת המכירות הראשונה בעולם, מרקיטה אנדרז, התחילה את דרכה בסיפור טרגי, שבסופו הפכה לאשת המכירות הטובה בעולם, והובילה דרך לרבים. טבילת האש היא אכן שורפת, אבל ברגע שמתגברים ומתחילים להצליח, הקופה תתמלא ואתם על הגל הנכון. בואו תראו מה יש לנו להגיד לכם בעניין.

   1. תמיד להיות מנומסים וחייכנים. גם אם השעות מתארכות והרגליים כואבות, עליכם לדבוק באסטרטגיית המכירה שעברתם בהדרכה ולשים לב לפרטים הקטנים של המוצרים שלכם. חייבים להיות מאוד ממוקדים ומרוכזים, אפילו להעזר בשיטות אישיות כדי לזכור.
   2. מוטיבציה חשובה מאוד. תמיד תזכרו את מה שמניע אתכם ב עבודה בחו"ל , את היתרונות הרבים ואת הרגעים היפים והחוויות לכל החיים שאתם צוברים. הדולר, היורו או היין, בהחלט יהפכו להיות חלק מרכזי מהחיים שלכם.
   3. תמיד תסתכלו ללקוח בעיניים. תגרמו לו להאמין שאתם רוצים את טובתו, והוא יהיה שלכם. בסופו של דבר המוצר שלכם צריך לגרום לו אושר – ועם האמונה הזאת הוא ירצה וירגיש בזה.
   4. למדו לזהות את סוגי האנשים. לפני הביגוד, הבית או כרטיס האשראי, אפשר להבחין מה סדר גודל הסכום שיהיה לו להוציא – ברוב המקרים. כמובן שאם יפתח את הדלת מבוגר עב כרס בלי חולצה, רוטווילר נובח בפינה ובירה ביד לא יהיה לנו ציפיות, ומאידך לגברת מטופחת עם תיק של מעצב וכובע ליידי, הנראית בעלת יכולות לחיות טוב - צריך לתת תשומת לב ומאמץ למכירה.
   5. אם מכרת משהו אחד – תוכל גם עוד. ברגע שהצלחתם למכור משהו ראשון, תתפסו את הגל ותציעו ללקוח עוד, הוא כבר שלכם. ברגע שנפתחת הדלת, המכירות הנוספות תלויות רק בכם.

 
מאמרים נוספים על ארה"ב

מאמרים נוספים

עבודה בערים נוספות

טיולים בארה"ב

מסעדות בארה"ב
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :