חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אוסטרליה :מגורים בחו"ל
אוסטרליה הגירה|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

אוסטרליה הגירה - פשוט או מסובך?

נכון להיום יבשת אוסטרליה מאכלסת כמות עצומה של מהגרים, נתונים מצביעים על כך שמאז 1945 ועד הלום היגרו אליה מעל לשישה מיליון מהגרים ממדינות שונות, ניתן לומר שכרבע מאזרחי אוסטרליה החיים בה כיום לא נולדו בה אלא הגיעו אליה ממדינות אחרות ברחבי העולם כאשר עיקר ההגירה לאוסטרליה כעת נעשית ממדינות אסיה.אוסטרליה הגירה

 מסלולי הגירה אוסטרליה.

אוסטרליה מאפשרת הגיעה אליה, אך כל מקרה נבחן לגופו ועל המהגר/ים לעמוד בתנאים מחמירים. קיימים שני מסלולי הגירה עיקריים המחולקים לכמה קטגוריות כל אחד ופועלים בין היתר על פי שיטת נקודות הגירה.

בקצרה על כל מסלול:

הגשת בקשת הגירה אוסטרליה על בסיס משפחתי -

"משפחתי" משמעותו קרבה משפחתית זו או אחרת לאזרח אוסטרליה - בעל/אשה, בן זוג/בת זוג (המתכננים להינשא), ילדים מתחת לגיל 18 שאחד מהוריהם הוא אזרח או בעל ויזה זמנית, הורה או הורים שילדיהם אזרחי אוסטרליה שנתיים לפחות.

הגשת בקשת הגירה אוסטרליה על בסיס מקצועי -

כדי להגיש בקשה זו צריך להיות בני פחות מ-45, לעמוד בתנאים וקריטריונים נוספים וכמו כן לעבור מבחן נקודות בקטגוריות מקצוע, שפה וגיל, להשיג אישור מקצוע ברשויות, לעבור בדיקות רפואיות, להציג אישור שאין לכם רישום פלילי ולעתים גם מסמכים אחרים.

אוסטרליה הגירה - על התהליך עצמו.

לא פשוט אך אפשרי להגר לאוסטרליה, העלויות המצטברות של הגשת הבקשות לויזה זמנית/אישור קבע ולאזרחות לאחר מכן הן די גבוהות, כמו כן ישנה תקופה של שנתיים בה תצטרכו לחיות בטרם תוכלו לבקש אזרחות.

מעוניינים לקבל אינפורמציה רלוונטית נוספת הנוגעת להגירה לאוסטרליה? להיוועץ עם אנשי מקצוע? לברר אם ואיך ניתן לשהות באוסטרליה לתקופה קצרה או ארוכה לצורכי עבודה? לטייל ולעבוד לסירוגין? או כל שאלה אחרת, טרמינל מספק לכם מענה לכל השאלות החשובות, כנסו, גלשו, הירשמו ותקבלו סיוע ראוי.

 

מאמרים נוספים על אוסטרליהמלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :