חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אוסטרליה :תקשורת בחו"ל
אינטרנט באוסטרליה|28.05.2015 מאת: מערכת Terminal

איך תתקשרו עם החברים והמשפחה בארץ באמצעות האינטרנט באוסטרליה?

אז  הגעתם למחוז חפצכם, הנחתם את הדברים, אכלתם, שתיתם, אפילו מצאתם מקום לישון. והנה אתם מוכנים לעבוד בחו"ל. למי שמתגעגע הביתה או סתם רוצה לשתף את החברים בקצת חוויות מאוסטרליה, ברור כבר לכולנו שמאז שהגיע האינטרנט לכל מקום, ומאחר שהוא זמין וקל לשימוש, זו הדרך הטובה ביותר לשיחות עם הארץ.
 

שיחת אינטרנט מאוסטרליה ליד הקפה

למי ששוהה תקופה קצרה באוסטרליה, חסר מקום מגורים קבוע וגם אינו בעליו של מחשב נייד, כמעט בכל עיר באוסטרליה ניתן למצוא אינטרנט קפה. לא תמיד יש קפה, אבל חיבור לאינטרנט כן, וגם איש מחשבים שיתחזק אותו. התשלום הוא לרוב באמצעות קניית דקות/שעות גלישה, ולכל מקום המבצעים שלו. המחירים משתנים מעיר לעיר, אך המחירים נעים סביב 3 דולר אוסטרלי לשעת גלישה. בסידני יש המון כאלו, אבל הם קיימים גם בכל עיר אחרת. אתר http://www.gnomon.com.au/publications/netaccess/nsw.shtml מציע כתובות וטלפונים של הרבה מהם.
 

התקנת אינטרנט בבית 

למי שהתמזל מזלו ויש לו מחשב ואפילו דירה באוסטרליה לגור בה, למה לא לגלוש בנוחות הבית. אז איך מתחברים לרשת האינטרנט מאוסטרליה? כמו בארץ, דרכי ההתחברות לרשת האינטרנט באוסטרליה הן באמצעות מודם המחובר לקו הטלפון, באמצעות חיבורי ADSL, דרך הכבלים או במודם סלולרי שהולך וצובר פופולריות. ואם אתם כבר משתמשים באינטרנט מהבית, אפשר לחבר למחשב אזניות ורמקולים מתאימים וגם לשמוע את יקיריכם. תוכנת סקייפ (Skype) המוכרת מעניקה שיחות כשהתשלום עליכם, ושירות Speex מאפשר לכם לקבוע לעצמכם מספר של טלפון סלולרי, מבלי לשלם על השיחות. (מי שיתקשר אליכם ישלם בעבור השיחה לטלפון סלולרי). שתי התוכנות פעילות מכל מקום בעולם. 
 

חיבור אלחוטי (Wireless)

לבעלי מחשב נישא, איפה אפשר גם לשתות קפה וגם ליהנות מגלישת אינטרנט באוסטרליה? במקומות המציעים אינטרנט וקפה, לרוב אפשר להגיע עם הנייד ולהתחבר לחיבור הקיים במקום. רוב בתי המלון, מקומות העבודה, בתי הקפה ואולמות ההמתנה בשדות תעופה מציעים חיבור אלחוטי. ניתן לקנות את המרכיבים הבסיסיים לרשת אלחוטית בפחות מ- 100 דולר, וכל המוצרים קלים להתקנה. בקישור הבא תוכלו למצוא רשימת מקומות שבהם ניתן לגלוש באינטרנט באוסטרליה עם Free WiFi עם כל מחשב נייד בעל כרטיס רשת אלחוטית: http://www.freewifi.com.au/
מאמרים נוספים על אוסטרליהמלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :