חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

קנדה :תקשורת בחו"ל
אינטרנט בקנדה|28.05.2015 מאת: מערכת Termianl
 אז הגעתם למחוז חפצכם, הנחתם את הדברים, אכלתם, שתיתם, מצאתם מקום לישו ואתם מוכנים לעבודה בקנדה. ומה עכשיו? למי שמתגעגע הביתה או סתם רוצה לשתף את החברים בקצת חוויות מקנדה ואיך מסתדר עם העבודה בחו"ל, ברור כבר לכולנו שמאז שהגיע האינטרנט לכל מקום, ומאחר שהוא זמין וקל לשימוש, זו הדרך הטובה ביותר לשיחות עם הארץ.

שיחת אינטרנט בקנדה ליד הקפה

 למי ששוהה תקופה קצרה בקנדה, חסר מקום מגורים קבוע וגם אינו בעליו של מחשב נייד, כמעט בכל עיר בקנדה ניתן למצוא אינטרנט קפה. לא תמיד יש קפה, אבל חיבור לאינטרנט כן, וגם איש מחשבים שיתחזק אותו. התשלום הוא לרוב באמצעות קניית דקות/שעות גלישה, ולכל מקום המבצעים שלו. המחירים משתנים ממדינה למדינה ומקפה לקפה, אבל המחיר הממוצע הוא כ-6 דולר קנדי לשעת גלישה. אתר www.cybercafes.com מציע כתובות וטלפונים של הרבה מהם. 

התקנת אינטרנט בבית 

למי שהתמזל מזלו ויש לו מחשב ואפילו דירה לגור בה, למה לא לגלוש בנוחות הבית. אז איך מתחברים לרשת האינטרנט מקנדה? כמו בארץ, דרכי ההתחברות לרשת האינטרנט בקנדה הן באמצעות מודם המחובר לקו הטלפון, באמצעות חיבורי ADSL, דרך הכבלים או במודם סלולרי שהולך וצובר פופולריות. בקישור הבא תמצאו מדריך ספקי אינטרנט בקנדה: http://www.thelist.com.

ואם אתם כבר משתמשים באינטרנט מהבית, אפשר לחבר למחשב אזניות ורמקולים מתאימים וגם לשמוע את יקיריכם. תוכנת סקייפ (Skype) המוכרת מעניקה שיחות כשהתשלום עליכם, ושירות Speex מאפשר לכם לקבוע לעצמכם מספר של טלפון סלולרי, מבלי לשלם על השיחות (מי שיתקשר אליכם ישלם בעבור השיחה לטלפון סלולרי). שתי התוכנות פעילות מכל מקום בעולם. 

 

חיבור אלחוטי (Wireless)

 

לבעלי מחשב נישא, איפה אפשר גם לשתות קפה וגם ליהנות מגלישת אינטרנט בקנדה? במקומות המציעים אינטרנט וקפה, לרוב אפשר להגיע עם הנייד ולהתחבר לחיבור הקיים במקום. רוב בתי המלון, מקומות העבודה, בתי הקפה ואולמות ההמתנה בשדות תעופה מציעים חיבור אלחוטי. ניתן לקנות את המרכיבים הבסיסיים לרשת אלחוטית בפחות מ-100 דולר, וכל המוצרים קלים להתקנה. בקישור הבא תוכלו למצוא רשימת מקומות שבהם ניתן לגלוש באינטרנט בקנדה עם כל מחשב נייד בעל כרטיס רשת אלחוטית: http://www.wi-fihotspotlist.com/browse/us
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :