חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אסיה :תקשורת בחו"ל
אינטרנט ביפן|28.05.2015 מאת: מערכת Terminal

איך תתקשרו עם החברים והמשפחה בארץ באמצעות האינטרנט ביפן?

 למי שמתגעגע הביתה או סתם רוצה לשתף את החברים בקצת חוויות מעבודה ביפן, ברור כבר לכולנו שמאז שהגיע האינטרנט לכל מקום, ומאחר שהוא זמין וקל לשימוש, זו הדרך הטובה ביותר לשיחות עם הארץ.
 

שיחת אינטרנט ביפן ליד הקפה

למי ששוהה תקופה קצרה ביפ במסגרת עבודה, חסר מקום מגורים קבוע וגם אין ברשותו מחשב נייד, כמעט בכל עיר ביפן ניתן למצוא אינטרנט קפה. לא תמיד יש קפה, אבל חיבור לאינטרנט כן, וגם איש מחשבים שיתחזק אותו. התשלום הוא לרוב באמצעות קניית דקות/שעות גלישה, ולכל מקום המבצעים שלו. בקישור הבא תמצאו את כל חנויות האינטרנט- קפה הקרובות אליכם ביפן, ואת המחירים שהן גובות: http://www.cybercafes.com
 

התקנת אינטרנט בבית 

למי שהתמזל מזלו ויש לו מחשב ואפילו דירה ביפן לגור בה, למה לא לגלוש בנוחות הבית. אז איך מתחברים לרשת האינטרנט מיפן? באמצעות מודם המחובר לקו הטלפון, באמצעות חיבורי ADSL או ADSN, דרך הכבלים או במודם סלולרי שהולך וצובר פופולריות. החברות העיקריות שמציעות חיבור לאינטרנט הן: JENS SpiNet,  Asahi-Net ו-NTT Area Plus. ואם אתם כבר משתמשים באינטרנט מהבית, אפשר לחבר למחשב אזניות ורמקולים מתאימים וגם לשמוע את יקיריכם. תוכנת סקייפ (Skype) המוכרת מעניקה שיחות כשהתשלום עליכם, ושירות Speex מאפשר לכם לקבוע לעצמכם מספר של טלפון סלולרי, מבלי לשלם על השיחות. (מי שיתקשר אליכם ישלם בעבור השיחה לטלפון סלולרי). שתי התוכנות פעילות מכל מקום בעולם. 
 

חיבור אלחוטי (Wireless)


לבעלי מחשב נישא, איפה אפשר גם לשתות קפה וגם ליהנות מגלישת אינטרנט ביפן? במקומות המציעים אינטרנט וקפה, לרוב אפשר להגיע עם הנייד ולהתחבר לחיבור הקיים במקום. ביפן ישנם אף טלפונים ציבוריים שניתן להתחבר דרכם לרשת אלחוטית. אם ברשותכם מחשב נייד, כל שעליכם לעשות הוא לחבר את הכבל לטלפון המתאים, שהוא בצבע אפור כהה.
רוב בתי המלון, מקומות העבודה, בתי הקפה ואולמות ההמתנה בשדות תעופה מציעים חיבור אלחוטי. ניתן לקנות את המרכיבים הבסיסיים לרשת אלחוטית בפחות מ- 100 דולר, וכל המוצרים קלים להתקנה. בקישור הבא תוכלו למצוא רשימת מקומות שבהם ניתן לגלוש באינטרנט ביפן עם כל מחשב נייד בעל כרטיס רשת אלחוטית: http://www.digi-promotion.com/tokyo-info/info-internet-wireless.html.
 מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :