חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

ארה"ב :תקשורת בחו"ל
אינטרנט בארצות הברית|28.05.2015 מאת: מערכת Terminal

איך תתקשרו עם החברים והמשפחה בארץ באמצעות אינטרנט בארצות הברית?

 אז הגעתם למחוז חפצכם, הנחתם את הדברים, אכלתם, שתיתם, אפילו עברתם את שלב שכירות דירה בארצות הברית ואתם כבר מוכנים לעבודה בחו"ל! ומה עכשיו? למי שמתגעגע הביתה או סתם רוצה לשתף את החברים בקצת חוויות מ ארצות הברית, ברור כבר לכולנו שמאז שהגיע האינטרנט לכל מקום, ומאחר שהוא זמין וקל לשימוש, זו הדרך הטובה ביותר לשיחות עם הארץ.
 

שיחת אינטרנט מארצות הברית ליד הקפה

למי ששוהה תקופה קצרה בארצות הברית, חסר מקום מגורים קבוע וגם אינו בעליו של מחשב נייד, כמעט בכל עיר בארצות הברית ניתן למצוא אינטרנט קפה. לא תמיד יש קפה, אבל חיבור לאינטרנט כן, וגם איש מחשבים שיתחזק אותו. התשלום הוא לרוב באמצעות קניית דקות/שעות גלישה, ולכל מקום המבצעים שלו. המחירים משתנים ממדינה למדינה, בברוקלין תוכלו לשלם 2.45$ לרבע שעת גלישה, בעוד שבאוקלהומה 2$ לשעה. ניו יורק משופעת בבתי קפה שמציעים גם מחשבים לגלישה, אבל הם קיימים גם בכל מקום אחר. אתר www.cybercafes.com מציע כתובות וטלפונים של הרבה מהם.
 

התקנת אינטרנט בבית 

למי שהתמזל מזלו ויש לו מחשב ואפילו דירה לגור בה, למה לא לגלוש בנוחות הבית. אז איך מתחברים לרשת האינטרנט מארצות הברית? כמו בארץ, דרכי ההתחברות לרשת האינטרנט בארצות הברית הן באמצעות מודם המחובר לקו הטלפון, באמצעות חיבורי ADSL, דרך הכבלים או במודם סלולרי שהולך וצובר פופולריות. בקישור הבא תמצאו מדריך ספקי אינטרנט בארצות הברית: http://www.thelist.com.
ואם אתם כבר משתמשים באינטרנט מהבית, אפשר לחבר למחשב אזניות ורמקולים מתאימים וגם לשמוע את יקיריכם. תוכנת סקייפ (Skype) המוכרת מעניקה שיחות כשהתשלום עליכם, ושירות Speex מאפשר לכם לקבוע לעצמכם מספר של טלפון סלולרי, מבלי לשלם על השיחות. (מי שיתקשר אליכם ישלם בעבור השיחה לטלפון סלולרי). שתי התוכנות פעילות מכל מקום בעולם. 
 

חיבור אלחוטי (Wireless)

לבעלי מחשב נישא, איפה אפשר גם לשתות קפה וגם ליהנות מגלישת אינטרנט בארצות הברית? במקומות המציעים אינטרנט וקפה, לרוב אפשר להגיע עם הנייד ולהתחבר לחיבור הקיים במקום. רוב בתי המלון, מקומות העבודה, בתי הקפה ואולמות ההמתנה בשדות תעופה מציעים חיבור אלחוטי. ניתן לקנות את המרכיבים הבסיסיים לרשת אלחוטית בפחות מ- 100 דולר, וכל המוצרים קלים להתקנה. בקישור הבא תוכלו למצוא רשימת מקומות שבהם ניתן לגלוש באינטרנט בארצות הברית עם כל מחשב נייד בעל כרטיס רשת אלחוטית: http://www.wi-fihotspotlist.com/browse/us
מאמרים נוספים על ארה"ב

מאמרים נוספים

עבודה בערים נוספות

טיולים בארה"ב

מסעדות בארה"ב
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :