חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אירופה :תקשורת בחו"ל
קידומת איטליה|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

קידומת איטליה או איך להזמין פיצה

שטים בגונדולה בתעלות של ונציה, מזיקים על יד אחת את מגדל פיזה, אוכלים פיצה שווה במיוחד? נוסעים לעבוד באיטליה - אל תשכחו לשמור על קשר טלפוני עם המשפחה והחברים.

 איך יוצרים קשר - מהי קידומת איטליה?קידומת איטליה

אם ברצונך לחייג איטליה יש לחייג תחילה את קידומת ספק השיחות הישראלי, אחר כך את קידומת איטליה - 39 ואחריה את קידומת האזור המבוקש:

ונציה – 41

מילאנו – 2

רומא – 6

פירנצה – 55

טורינו – 11

בולוניה – 51

אם השיחה מתבצעת מתוך המדינה אין צורך לחייג את קידומת איטליה, אלא רק את קידומת האזור.

איטליה – למה בעצם?

איטליה היא מדינה נפלא שיש בה הכל: תרבות אירופאית, ארכיטקטורה מהממת, אופנה, אמנות, מזג אוויר ים תיכוני, אוכל נפלא ואנשים יפים. בזכות הקרבה לישראל, טיסה לאיטליה אינה יקרה במיוחד ואפשר לשהות במדינה לתקופות ארוכות או קצרות, המשלבות טיול עם עבודה.

עבודה באיטליה

באיטליה פרט ובאירופה בכלל, אופציות העבודה מגוונות ורווחיות. קודם כל זכרו שאת המשכורת אתם מרוויחים ביורו, כך שעל השכר הגבוה בכל מקרה יש ערך של מטבע חזק. אם יש לכם רצון בעבודה מחייבת תוכלו לנסות להשתלב במערך העובדים של חברות התעופה באירופה. עבודות אלו לרוב דורשות תהליכי מיון ארוכים והתחייבות לתקופה ארוכה.

אם אתם מעדיפים להכניס רווחים נאים בקופות קצרות וללא התחייבות, הצעות העבודה העדיפות ביותר הן בתחום המכירות – תוכלו למכור תמונות מדלת לדלת או מוצרים שונים בעגלות בקניונים האירופאים היוקרתיים. תוכלו למכור למקומיים וכמובן תיירים הרבים הפוקדים את אירופה מדי שנה, כל השנה.

אז למה אתם מחכים? טלפנו אלינו או השאירו את פרטיכם בטופס ההרשמה. אנחנו בפורטל טרמינל נקשר שאתכם למעסיקים הותיקים ואמינים ביותר באירופה, שיציעו לכם את העבודות הכי מכניסות.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :