חיפוש עבודות בחו"ל

        

מגזין

אוסטרליה
עבודות לחיילים משוחררים|28.05.2015 מאת: מגזין חיילים משוחררים

 כל הסוגים של עבודות לחיילים משוחררים במקום אחד!

בדרך כלל, כבר במהלך החתמתו של טופס הטיולים שעושים ביחידה, מתחילים לחשוב על עבודות חיילים משוחררים ועל אפשרויות התעסוקה שקיימות שם בחוץ. חיילים שמסוגלים להריח את ניחוחות החופש מתלבטים בינם לבין עצמם מה כדאי יותר; משרה נדרשת, תעסוקה בחו"ל, או אולי בכלל להתחיל ללמוד? ניסינו להתמודד עם כמה מהשאלות האלה כאן בטרמינל.

עבודות חיילים משוחררים אוהבים

לאחר 3 שנים קשות שעוברים הבנים בצבא (או שנתיים לבנות), הן מבחינה כלכלית והן מבחינה פיזית, מנטלית וכו', הציפייה לחיים האזרחים, לפרנסה, טיול או לימודים היא גדולה ומובנת מאליה. אך כגודל הציפיות, כך גם גודל הדילמות המתעוררות לגבי העתיד. 

שפע האפשרויות המוצעות לא מקל על הבחירה, ולכן רבים מוצאים את עצמם מבולבלים ובעיקר שואלים את עצמם: מה יותר מתאים לי? משרה מועדפת בתחנת דלק? או אולי מלצרות? ובכן, קיבצנו עבורכם כמה עבודות חיילים משוחררים מעדיפים:

- עבודות מועדפות - מדובר במשרות שיש להן ביקוש רב לעובדים צעירים ולכן הן מעניקות הטבות רבות וסכום לא מבוטל של כסף למי שיבחר בהן. בין היתר ניתן לבחור בתחנות דלק הפרוסות בכל פינה ברחבי הארץ, בבתי מלון, מפעלים ועוד ועוד.

- תעסוקה בארץ או בחו"ל - אף על פי שעבודה נדרשת עשויה לפתות רבים, אחרים דווקא עשויים שלא ליפול בקסמיה במידה ותחום העיסוק ממש לא מתאים להם או לא מעניין אותם. אלה ודאי יפנו למשרות כגון מלצרות בבתי קפה, משרדים ומזכירות, שירות לקוחות, מכירות בחו"ל ועוד.

ואולי בכלל לימודים או טיול?

אך כפי שכבר ציינו, להחליט בין עבודות לחיילים משוחררים היא לא האופציה היחידה, ולא מעטים בוחרים לדחות את האפשרות הזאת למען טיול גדול או לימודים, כמובן בהנחה שמצבם הכלכלי מאפשר להם לעשות זאת, או במילים אחרות, אם הם מקבלים סיוע מההורים...

וההחלטה היא אכן לא קלה. מצד אחד, לימודים לא כדאי לדחות אלא לסיים כמה שיותר מהר ולצבור יתרון על פני המתחרים הרבים הפורצים אל שוק התעסוקה. מצד שני, למה למהר? גילו הצעיר של חייל משוחרר הרי לא יחזור על עצמו בשנית, אז מדוע שלא לנצל את הזמן לטיול מהנה וחוויתי במקום לימודים בכיתה אפורה ומשמימה?

ההחלטה תלויה בהרבה באופיו של החייל המתלבט וגם במצבו הפיננסי. מי מכם שהטיול הגדול בעולם בוער בעצמותיו, ודאי לא יוכל ללמוד לפני שיסמן את הוי על הטיול, ומצד שני, למי שאין חסכון או סיוע כלכלי, גם כל הרצון שבעולם להתחיל ללמוד או לטייל לא יוכל לבוא על חשבון פרנסה קודם לכן.

מחפשים עוד מידע?

שוטטו לכם בכיף כאן בטרמינל ומיצאו את כל המידע על משרות למשתחרר בארץ ובעולם, מענקים וכדומה בקלות ובמהירות!

מאמרים נוספים על אוסטרליהמלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :