חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אוסטרליה :מגורים בחו"ל
לעבוד באוסטרליה|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

לעבוד באוסטרליה זהו חלום של הרבה ישראלים. כיום, לא קשה להגשים את החלום, צריך רק לדעת איך ואל מי לפנות. שוק התעסוקה במולדתו של השד הטזמני מחפש כל שנה אלפי עובדים וממשלת אוסטרליה מנפיקה אישורי עבודה לזרים. הדולר האוסטרלי נחשב למטבע יציב  ואפשר להרוויח ולחסוך כסף רב.לעבוד באוסטרליה

על סוגי אפשרויות הפרנסה המוצעות

  • ההיצע יכול להתאים לכל אחד. לבעלי תארים אקדמאיים ולבעלי ניסיון, וגם לצעירים המחפשים משרות זמניות ורווחיות ומעוניינים לשהות תקופה קצרה, להרוויח כסף ולשוב הביתה.
  • אחת לכמה זמן מורגש מחסור בעובדים בתחום מסוים. בזמן זה הביקוש לעובדים גבוה מאוד. כדאי לעקוב בעיתונים ובאתרי האינטרנט כדי למצוא את המשרות הנחוצות.
  • ישראלים חסרי ניסיון המעוניינים להתפרנס בחוץ לארץ יכולים להשתלב בתחום האבטחה הודות לניסיון שרכשו במהלך השירות הצבאי. באוסטרליה יש הרבה חוות חקלאיות וגם הן מחפשות ידיים עובדות.
  • לבעלי התארים האקדמאיים מוצעות מגוון משרות בענף ההיי טק, בהנדסה, ברפואה, במחשבים ועוד.
  • כמו בהרבה ערים בעולם, ישראלים צעירים משתלבים בענף המכירות באמצעות מכירות בעגלות בקניונים ובמכירות מדלת אל דלת.

 לעבוד באוסטרליה - איך והיכן כדאי להתפרנס

  • אם אתם בעלי ויזה אירופאית, אמריקאית או קנדית, יהיה לכם קל יותר למצוא משרה.
  • ישראלים יכולים ליהנות משיטת נקודות. בשיטת הנקודות עליכם לפנות אל השגרירות האוסטרלית בישראל ולהגיש בקשה לקבלת היתר. שיטה זו מאפשרת לעובדים זרים לצבור נקודות על בסיס כישוריהם. לאחר קבלת ההיתר תוכלו לפנות אל חברות המתמחות בתחום ולחפש מקור פרנסה.
  • בערים הגדולות, בעיקר בסידני ובמלבורן קיימות קהילות יהודיות חמות. מעסיקים יהודים ישמחו לקלוט אתכם בחברתם ויעניקו לכם בית חם והרגשה ביתית.

חיפוש משרה צריך להיעשות במקביל להוצאת ויזה. נוסף על הוויזה יש לקבל אישור עבודה. בפורטל טרמינל ימצאו עבורכם את המשרות המתאימות לכם ביותר, יעזרו לכם בקבלת אישור העבודה והוויזה. יועצי הפורטל יוכלו לעזור לכם גם במציאת דירה למגורים. כדאי ליצור קשר עם מומחי החברה, הפנייה ללא תשלום!

 

מאמרים נוספים על אוסטרליהמלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :