חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

מרכז ודרום אמריקה :בילויים ותיירות
עבודות במקסיקו|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

עבודה במקסיקו או בארה"ב?

 בשעה טובה החזרתם את המדים לבקו"ם ונפרדתם מכל החברים שניפנפו לכם בקינאה מאחור. סוף סוף אפשר להתחיל להרוויח באמת ולא להתפשר עוד על המשכורת הצבאית העלובה! אבל איפה מתחילים? האם להתפרנס במכירות? באבטחה? ובכלל, איפה כדאי להתפרנס באמריקה?עבודות במקסיקו

עבודות במקסיקו

תצטרכו לבחור קודם כל האם מתאימה לכם יותר להתפרנס בחופים או בערים. בעיר הבירה למשל, מקסיקו סיטי, יש חברות ובתי עסק רבים הזקוקים למאבטחים. כמובן שניסיון הוא תמיד יתרון אך לא מחייב. אם שירתתם בצבא כחיילים קרביים או עבדתם בארץ כמאבטחים במועדונים, תוכלו להשתלב במשרה זו אולי ביתר קלות בהשוואה לאלו שלא.

אל החופיםמגיעים מליוני תיירים כל שנה מכל רחבי העולם. חיי הלילה מפותחים ביותר והחופים נראים כמו חגיגה אחת גדולה ובלתי נגמרת. עם כמות התיירים האדירה מתלוות גם אפשרויות תעסוקה מגוונות כגון פרנסה כברמנים בברים ומסעדות, הדרכת צלילה וסלסה, מכירות ועוד. התושבים באיזורים המתויירים דוברי אנגלית כך שלא תהיה לכם כל בעיה להרגיש בבית.

עבודה בארה"ב

אתם כבר בוודאי יודעים זאת - הכסף הגדול באמת הוא במכירות! צעירים רבים חוזרים מדי חודש מארה"ב עם סכום שיכול להספיק לטיול מסביב לעולם ואפילו למקדמה עבור רכישת בית.

תוכלו לבחור בין מכירה בדוכני בקניון הנמצאים במרכזי הערים, או במכירת תמונות וציורים מדלת לדלת אשר בשכונות הפרברים. הכלל הוא פשוט: ככל שתמכרו יותר, תרוויחו יותר כסף. על כל מכירה של מוצר יופי או ציור תקבלו עמלה שמנה שתיתן לכם את הכוח להמשיך אל הלקוח הבא.

יש לזכור כי עבור שוק המשרות באמריקה, יש עונות ריווחיות יותר ופחות. נשמח לייעץ לכם על תעסוקה בחו"ל באיזור המתאים ביותר על פי לוח הזמנים שלכם כאן באתר טרמינל.

עבודה במקסיקו נשמעת לכם נהדרת? למה אתם מחכים? במכירות תוכלו להרוויח סכומים שמעולם לא העזתם לחלום עליהם! תנו לנו לשבור את הראש ולמצוא לכם את המעסיקים האמינים ביותר בזמן הקצר ביותר. אז לאן לשלוח לכם את הפרטים?

 
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :