חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

ארה"ב :בילויים ותיירות
עבודה בלאס וגאס|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

 על עבודה בלאס וגאס שמעתם?

לאס וגאס היא עיר הבזבוזים האולטימטיבית. מדי שנה היא מצליחה למשוך אליה מיליונים של תיירים שרק מחכים להזדמנות לפתוח את הארנק ולקנות, להמר, העיקר- לבזבז. אלו שיפעלו בחכמה וימצאו פרנסה במכירות יוכלו להרוויח בדיוק מה"חולשה" הזאת תוך כדי ניצול מקסימלי של המקום לבילוי אישי.עבודה בלאס וגאס

ישנם בעיר מקורות תעסוקה רבים: החל ממלצרות ואבטחה וכלה במכירות. מכירה של מוצרי ים המלח ידועה כריווחית ביותר ולא בכדי; צעירים רבים חוזרים ארצה מדי שנה עם הון לא מבוטל שהצליחו לחסוך בתקופה בה עבדו בלאס וגאס ובארה"ב בכלל. נשמע מעניין? בואו ותראו איך כל אחד יכול לעבוד במכירות ולהצטיין.

עבודה בלאס וגאס- כך תצטיינו במכירות

·         היו אסרטיבים- תחום המכירות אינו עבור ביישנים. קחו יוזמה ופיתחו בשיחה עם כל אדם העובר על פני הדוכן שלכם, ללא הבדל של דת, גזע או מין.

·         היו אדיבים- כולם אוהבים לקבל מחמאות... אם תפתחו את השיחה ב"כמה יפה את היום, גבירתי", מובטחת לכם היענות מצד הגברת והקשבה למה שיש לכם להציע לה.

·         הדגישו את תועלות המוצר- בתיאור המוצר ללקוח, אל תסתפקו במה שהוא מסוגל לעשות אלא הקפידו לנקוב במה הוא מסוגל לעשות עבור אותו לקוח מסויים שאתם פונים אליו. דברו אל הלב ונסו לגעת (בעדינות) בנקודה שנראית לכם מעט רגישה. אם אותו פריט יוכל לפטור אותו מבעיה שהוא סובל ממנה זמן רב והיא נראית לעין, רוב הסיכויים שתצליחו לשכנע אותו לקנות את המוצר שלכם.

·         אל תוותרו- רוב הסיכויים שתקבלו יותר "לא" מ"כן", אך אין זה אומר כלל שלא תרוויחו הרבה כסף! השתדלו שלא להתייאש מתשובות שליליות ושאבו כוח מאלו שכן קונים מכם. רק כך תוכלו להחזיק במשרה הזו לאורך זמן.

נשמע קשה? ממש לא! עם ההכשרה המתאימה והצוות המנצח תגיעו לגבהים שלא חלמתם להגיע אליהם. עם זאת, יהיה קשה לעשות את הכול בעצמכם. תנו לנו ליצור אתכם קשר ולספק לכם רשימה ארוכה של חברות מתאימות שימצאו לכם עבודה בלאס וגאס ובעוד הרבה מקומות.

 

מאמרים נוספים על ארה"ב

מאמרים נוספים

עבודה בערים נוספות

טיולים בארה"ב

מסעדות בארה"ב
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :