חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

ארה"ב
עבודה בארהב חוקית|28.05.2015 מאת: מערכת Terminal

אפשר להסיר מראש את כל התהיות בנושא ולהגיד כבר עכשיו – אם אתם יוצאים לעבוד בארצות הברית, ואתם לא אזרחי המדינה, אין לכם גרין קארד בתוקף או כל ויזה או אשרת עבודה לזמן כזה או אחר, אסור לכם לעבוד בארה"ב! אך בכל זאת ישנן דרכים להשיג אישור עבודה לזמן מוגבל ולהיחשב חוקי בארה"ב בתור עובד.

 עבודה בארה"ב לישראלים

ישראלים רבים, חלקם אחרי צבא וחלקם בשלבים אחרים בחייהם, מחפשים להרוויח את הכסף שלהם בדולרים, ולחפש עבודה בארה"ב. לעבודה בארה"ב יתרונות רבים, לרבות האפשרות להרוויח כסף רב בתקופת זמן שבלתי אפשרי להרוויח בה כמות כזו בארץ, כמו גם חוויות מארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. השאלה הגדולה היא מי חוקי ומי לא, ומהם האפשרויות לעבוד כחוקי בארה"ב.

 

לעבוד בארה"ב חוקי

לא מומלץ לעבוד בארה"ב באופן לא חוקי. תמיד קיים הפחד שיתפסו אותך, שיגרשו אותך ללא יכולת לשוב למדינה, מעצרים והרחקות, ועוד שלל דברים שודאי לא תורמים לשקט הנפשי. הממשל האמריקאי דווקא מעודד הגעה של עובדים חיצוניים ומוכן להעניק אישורי עבודה, אך אתם חייבים להוכיח כי בידיכם מקצוע נדרש ורלוונטי, ולעבור דרך הערוצים המקובלים על מנת לקבל את האישור, כאשר מומלץ לעשות את כל הפרוצדורה כבר מהארץ.

עבודה בארה"ב חוקית

התקשרות עם חברה גדולה שעשויה לסדר לכם את האישור המיוחל, או מיומנות מסוימת שאתם מביאים אתכם מהארץ, כגון מהנדס, מדען, רואה חשבון, עורך דין ועוד בעלי מקצוע נדרשים, הם דרכים לעבוד בארצות הברית כעובד מן המניין. אם אין לכם מקצוע כזה ואתם כמו רוב הישראלים שמבקשים לעבוד בעגלות בקניונים, חפשו את החברות שמציעות הוצאת אישורי עבודה חוקיים לישראלים.

 

 שלט המכוון את הגולשים למדינות שונות

עבודה חוקית בארה"ב לישראלים

אין להקל ראש במציאת חברה גדולה ומקושרת היטב שמעניקה שהייה חוקית לישראלים בארה"ב. ישנן חברות כה מוכרות ומנוסות בשוק האמריקאי, שהן עשויות להציע לישראלים שלל אלמנטים למען עבודה חוקית בראש שקט. מבין הדברים ניתן למצוא הנפקת תעודת זהות אמריקאית, מספר זהות, ביטוח לאומי, תשלום מיסים, ביטוחים שונים, פתיחת חשבון בנק אמריקאי, רישיון נהיגה, כרטיס אשראי ועוד רבים וטובים.

 

עבודות חוקיות בארה"ב

בפורטל טרמינל תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם אודות עבודה חוקית בארה"ב וטיולים בארה"ב. תמצאו אינפורמציה רבה אודות האופציות להפיכתכם לחוקיים בארצות הברית. כמו כן מרוכזת עבורכם רשימה הצעות עבודה מושלמת עם הפירמות הגדולות שעשויות לסדר לכם את החיים בארה"ב בכל ההיבטים. שווה מאוד להתייעץ עם המומחים של טרמינל לפני מעבר לארה"ב ולמדינות אחרות בעולם לצורך עבודה.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :