חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אוסטרליה
לעבוד באוסטרליה חוקי|28.05.2015 מאת: מערכת Terminal

כמעט כל ישראלי, בשלב כזה או אחר של חייו, חולם לקום בוקר אחד, לאלתר תיק עם קצת בגדים, ולנסוע הרחק למדינה אחרת, לעבוד, לגור ובעיקר לשנות אווירה. את החלום הזה גם הרבה מגשימים ואחד היעדים המועדפים והנחשקים לעשות זאת היא יבשת אוסטרליה הקסומה. אך ישנם מספר פרטים ומידע מסוים שחשוב לדעת ולקחת בחשבון לפני שמזמינים את המונית לנתב"ג.

 

 לעבוד באוסטרליה חוקי

בכל הנוגע לעבודה באוסטרליה, יש לנו חדשות טובות וחדשות רעות. מכיוון שאנו היהודים נוטים לחבב סבל וקושי, נתחיל עם הרעות: ישנו הסכם באוסטרליה הנקרא "working holiday", והוא מאפשר לצעירים לטייל ולהתפרנס במדינה, אך לצערנו ההסכם קביל אך ורק ל- 18 מדינות מסוימות, וכפי שלבטח ניחשתם, ישראל אינה אחת מהם.

אך ישנן גם חדשות טובות יותר: בעוד שאזרחים ישראלים המחזיקים רק בדרכון ישראלי אינם רשאים לקבל ויזת עבודה אלא רק אשרות (אשרת תייר, אשרת השכלה גבוה ועוד), ישנן חברות ומעסיקים מסוימים  שהותר להם להעסיק עובדים זרים באופן חוקי וזמני ותחת תנאים מוגדרים ומוקפדים. כמו כן ישנם המון ישראלים שמטיילים ששוהים וגם עובדים באוסטרליה באופן לא חוקי ולא מסודר.

 שלט של גנגרו במדבר אוסטרלי

עבודה באוסטרליה חוקית

עבודות חוקיות באוסטרליה לצעירים ישראלים שאינם בעלי דרכון זר, הן בעיקר בתחום המכירות.

ישנן את העגלות הותיקות והמדוברות בעולם כולו, בהן חבורה של צעירים משקיעה מאמצים רבים, וביצירתיות משולבת עם חוצפה ישראלית, מצליחים למכור גם לקמצן שבאדם מוצרים שונים: מיישרי שיער, צעצועים מוצרי ים המלח ושאר תכשירי קוסמטיקה מגוונים.

עבודה אחרת, פופולארית ואהודה לא פחות היא מכירת ציורי שמן מדלת לדלת. רבים רואים בעבודה זו כעדיפה: בשונה מהעבודה בעגלה, בה העובד "תקוע" במקום אחד 8 שעות או יותר, במכירת ציורי שמן העבודה היא דינאמית ומשתנה, והעובד פוגש אנשים שונים, לומד להכיר את תושבי המדינה באמת ומקרוב וכמובן זוכה לראות אזורים שונים בזמן העבודה עצמה.

לעבוד באוסטרליה חוקי ומסודר היא אופציה שקיימת והיא איננה בשמיים. הירשמו אצלנו בפורטל טרמינל, השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם עם ייעוץ והכוונה לגבי עבודה, שהייה ומגורים באוסטרליה או בכל מקום אחר בעולם.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :