חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

ארה"ב :מגורים בחו"ל
ישראלים במיאמי|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

ישראלים בארצות הברית.

 ברחבי ארצות הברית חיים, מתגוררים ועובדים עשרות אלפי ישראלים, צעירים ומבוגרים, רווקים, זוגות ומשפחות, חלקם עזבו את ישראל והיגרו אליה וחלקם שוהים בה לתקופות קצרות או ארוכות כאשר מטרתם לעבוד, להרוויח ולחסוך, אם על מנת לחזור הביתה עם סכומי כסף נאים ואם כדי לצאת לטיול ממושך בארה"ב עצמה, בדרום אמריקה, בהודו או בכל מקום אחר בעולם.ישראלים במיאמי

ישראלים במיאמי ועבודות במיאמי.

מיאמי שבמדינת פלורידה היא אחת הערים בה ניתן למצוא ריכוז גבוה במיוחד של ישראלים, נכון להיום ההערכות הן שישנם מעל שלושים אלף ישראלים במיאמי, ביניהם כאלה שהשתקעו בה ולעתים גם פתחו בתי עסק עצמאיים ואחרים שהגיעו לתקופות קצרות יותר לצורכי לימודים או עבודה.

בארצות הברית של ימינו ניתן למצוא המון חברות ועסקים בתחומים שונים המנוהלים על ידי ישראלים ומיאמי אינה יוצאת דופן וזו גם אחת הסיבות שהיא ממשיכה להוות מוקד משיכה לישראלים רבים שרוצים לנסות את מזלם, לפתוח עסק משלהם או לעבוד במיאמי באחת החברות שהינן בבעלות ישראלית.

כמו בכמעט כל מדינה ועיר בארה"ב המשרות המבוקשות במיאמי הן בעיקר בתחום המכירות - עגלות/דוכני מכירה בקניונים ומכירת ציורי שמן מדלת אל דלת, בנוסף קיימת אפשרות למצוא עבודה טובה גם באבטחה ובהובלות ולעתים גם במלצרות או בטיפול בילדים, מה שבטוח זה שלא חסרות משרות למי שמעוניין לעבוד במיאמי.

הקהילה היהודית ישראלית במיאמי ובפלורידה, מקומות הבילוי והפנאי השוקקים, חיי הלילה וכו' מסייעים רבות למי שעובד ומתגורר במיאמי להרגיש בנוח ולחוות חוויות מהנות למדי.

להצטרף אל עשרות אלפי ישראלים במיאמי? לעבוד, לחסוך ולבלות? טרמינל מציע לכם שפע של הזדמנויות, הצעות עבודה, משרות רווחיות, התקשרות עם מעסיקים אמינים ומנוסים, עזרה מקצועית והכל בקלות ובמהרה, הירשמו וקבלו את הסיוע הנדרש.

מאמרים נוספים על ארה"ב

מאמרים נוספים

עבודה בערים נוספות

טיולים בארה"ב

מסעדות בארה"ב
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :