חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אוסטרליה :מגורים בחו"ל
עבודה במלבורן|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

דרכים למציאת אפשרויות תעסוקה במלבורן

 למרות המרחק הפיזי הגדול שבין בירת אוסטרליה למדינת ישראל, ישראלים רבים לא מפספסים טיול במלבורן שיוכלו גם לשלב בו משרה ריווחית שתאפשר להם להמשיך לטייל הלאה למזרח הרחוק או לכל מקם אחר בעולם. רוצים לשמוע מעט על אפשרויות תעסוקה בעיר? הגעתם למקום הנכון.בירת אוסטרליה

איך מוצאים עבודה במלבורן?

בכל הנוגע לפרנסה בארץ הקנגרו, תוכלו לבחור בין שתי ברירות עיקריות:

  • ניצול קשרים עם תושבי המקום- יכול להיות שאם תחשבו מספיק חזק, תצליחו להיזכר בחבר או קרוב משפחה רחוק המתגורר במלבורן ויוכל לסדר לכם משרה בקלות דרך אנשים שהוא מכיר. זוהי אופציה נוחה אך מעט בעייתית.

 ראשית, תיאלצו לדאוג לאישורי עבודה והיתרים לגמרי בעצמכם, מה שעלול להתגלות כמשימה לא פשוטה בכלל.

שנית, לא תהיה זו ערובה שאכן כשתגיעו תישמר לכם המשרה. מאחר וסביר להניח שלא תערכו הסכם מהארץ עם אדם שאתם עדיין לא מכירים, יכול להיות שתשלמו כסף רב על כרטיס טיסה, תנחתו בשדה התעופה, אך תתאכזבו לגלות כי העבודה כבר נמסרה לידיו של מישהו אחר, שגם קיבל אותה דרך קשרים משלו...

  • סידור עבודה מהארץ - האפשרות הנפוצה יותר. לצורך העניין תצטרכו להתחבר עם אחת מהחברות הישראליות שמקושרות עם מעסיקים במלבורן, בירת אוסטרליה, ולעבור מראש על האפשרויות הקיימות בשביל למצוא את המשרה המתאימה לכם.

 היתרון הגדול שיש ליצירת קשר עם חברת תעסוקה שכזו הוא שנחסך מכם כל כאב הראש של חיפוש אחר מעסיק שיושב אי שם באוסטרליה, לא יודע עליכם דבר ולכן גם אין לו שום אינטרס להעסיק אתכם.

בנוסף, קבלת אישורי עבודה הוא לעיתים תהליך ארוך ומורכב וחברות התעסוקה שתישלחו מטעמן גם יקלו עליכם מאוד גם בנושא זה.

מלבורן היא עיר שכיף לא רק לטייל בה אלא גם להתפרנס בה. בעיר עובדים כיום אלפי צעירים ישראלים שזוכים למשכורות עצומות יום יום במכירות בעגלות או דוכנים בקניונים, בהובלות, מלצרות ועוד ועוד. תעסוקה בעיר מציעה לצעירים הזדמנות להכיר מקרוב את אוסטרליה, לערוך טיול ארוך במדינה, להיות עצמאיים כלכלים וכמובן גם לחסוך מעט לקראת העתיד.

רוצים לראות על מה כל המהומה? נשמח ליצור אתכם קשר ולהפנות אליכם מעסיקים מכל מקום בעולם שמחפשים אנשי מכירות מוכשרים לשלם להם עמלות שמנות מדי יום! אז קדימה, למה אתם מחכים?

 

מאמרים נוספים על אוסטרליהמלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :