חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

קנדה :בילויים ותיירות
מונטריאול – קסם אירופי בצפון אמריקה|28.05.2015 מאת: שארק

עבודה בקנדה יכולה להביא אתכם גם למחוזותיה הדוברים צרפתית של קנדה, ויש שיאמרו גם היפים ביותר. השילוב בין טכנולוגיה וגורדי שחקים עם אדריכלות צרפתית ובריטית, תרבות והשפה הצרפתית בהחלט מדהימים. ישנן עבודות רבות בחו"ל בקנדה, והיא בנוסף רווחית במסגרת עבודה בחו"ל מאוד אודות לרמת המחייה הגבוהה של תושביה והמוני התיירים הנוהרים אליה בכל שנה.

מונטריאול הוקמה במאה ה-17 על ידי משלחת מצרפת ונשארה קולוניה צרפתית עד שנת 1760. שנים אלו, בתוספת התקופה בה הייתה קנדה נתונה תחת שלטון בריטי, ניכרות היטב בפנים שונים של העיר, החל מעיצוב הרחובות והבתים וכלה בתרבות המקומית הייחודית. גם העובדה כי 70% מתושבי מונטריאול הם דוברי צרפתית, וזוהי השפה הרשמית במחוז, מבדילה את מונטריאול משאר ערי קנדה.

 מונטריאול היפה הוכתרה לא אחת לבירת התרבות של קנדה, ומדי שנה מתקיימים בה עשרות פסטיבלים ואירועי תרבות שונים. בנוסף, יש בה מוזיאונים רבים, פארקים רחבי ידיים, נמל עירוני גדול  ועשרות אטרקציות לכל הגילים. לאור כל אלו, אין פלא כי מונטריאול מושכת המוני תיירים שבאים לחזות בפלא של שילוב מעניין בין אירופה לאמריקה.

כמה אטרקציות בעיר, הוא שיט רטוב במיוחד על נהר סנט לורנס (St-Lawrence) משלב בין היסטוריה ואקסטרים. במהלך השיט, האורך מעט יותר משעה, משייטת הסירה בין מערבולות מים ונגד זרם הנהר השוצף. מקום מומלץ נוסף הוא איזור העיר העתיקה, והנמל הישן בפרט, הוא ללא ספק האיזור הקסום ביותר במונטריאול. יש בו רחובות צרים ומתפתלים, בניינים המשמרים ארכיטקטורה מפוארת מימים עברו וגדת נהר נעימה ביותר. עם אופניים או ברגל, במסגרת סיור מודרך או באופן עצמאי, פנו לכם יום לשוטטות במקום.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :