חיפוש עבודות בחו"ל

        

מגזין

אסיה
טיול לנפאל|10.07.2017 מאת: מגזין חיילים ומשתחררים

 כל מה שתצטרכו לדעת על טיול בנפאל

המזרח הרחוק הוא אחד היעדים הנפוצים ביותר בקרב ישראלים צעירים בכלל, וחיילים משוחררים בפרט. מדינות המזרח כמו הודו, תאילנד, נפאל מלאות באטרקציות תיירותיות ומסלולי טרקים מאתגרים, אשר בשילוב עם נופים יוצאי דופן מצליחות להשאיר את כל המטיילים והתיירים שלהן פעורי פה. טיול לנפאל הוא המטרה הבאה שלכם? הנה מה שצריך לדעת עליו.טיול לנפאל

טיול לנפאל - נקודות חשובות

- נפאל סמוכה להודו ועל כן רבים מהמטיילים כוללים אותה בטיול להודו ובעיקר אם הם מגיעים לצפון. היא ידועה באנשיה השלווים והנעימים, אף על פי שבמהלך מספר השנים האחרונות מתקיימות שם מהומות והפיכות נגד השלטון.

- המאכלים הנפאליים מזכירים במעט את המאכלים ההודים אך מי שלא מוצא את מקומו במסעדות המקומיות בהחלט יכול להנות גם מהאוכל המערבי שיש באיזורים רבים (אם כי לא סביר שבכפרים הנידחים). כדי להמנע מזיהומים כדאי לבחור במסעדות המומלצות והמרכזיות ולשתות רק מים מורתחים או מים מינרלים.

- המטבע בנפאל הוא רופי נפאלי וערכו שווה ל-70 רופיות הודיות, דולר אמריקאי אחד שעומד על פחות מארבע שקלים.

- מטיילים רבים שמתכננים טיול בנפאל לא מוותרים על הטרקים המעניינים שניתן לעשות במדינה. שני הדברים החשובים ביותר שכדאי לזכור בכל הנוגע לטרקים הם הביטוח ואפשרות להעזר במה שמוכנה "פורטר", כלומר סבל. הפורטר המקומי מסוגל להקל משמעותית על העומס והקושי בנשיאת התיקים ואף לייעץ ולהדריך לעיתים במידה והוא מכיר את האזור ויש לו אישיות חביבה ונחמדה.

- מעבר לטרקים ישנן עוד פעילויות מאתגרות רבות וקצרות יותר כגון בנג'י, רפטינג בנהרות, סנפלינג ועוד ועוד. מומלץ מאוד שהביטוח יכסה מגוון של פעילויות ספורטיביות בהנחה שהן חלק ממטרות הטיול, חילוץ אווירי וכדומה.

טיול בנפאל אחרי צבא

חיילים לאחר השירות הצבאי מתמודדים לא אחת עם השאלה המהותית: מה יהיה עדיף לעשות- טיול לנפאל, להודו או סין, להתכונן ולגשת למבחן הפסיכומטרי, להתחיל לימודים באוניברסיטה או אולי קודם לעבוד בעבודה מועדפת?

לפי מה שניתן לראות, רוב החיילים המשוחררים נוהגים לנסוע למדינות המזרח, לעבוד בארצותת הברית, אוסטרליה וכו' בקבוצה של כמה חברים ולא לבד. אם יש לכם חברים שמתכננים טיול, זו עשויה להיות סיבה טובה לנסוע איתם ישר לאחר השחרור ולא לדחות את הנסיעה. עם זאת, ללא עבודה מוקדמת וחסכון כלשהו, יכול להיות שטיול לנפאל לא יוכל לבוא בחשבון בתקופה המיידית הזו.

יש לציין כי חיילים משוחררים זוכים להטבות והנחות רבות במסגרת עבודה, ביטוחים ונסיעות לחו"ל, לימודים וכיוצא באלה.

רוצים לדעת מה מגיע לכם כחיילים משוחררים, איפה כדאי לעבוד בחו"ל ומהן המשרות הרווחיות ביותר? אנו בטרמינל מזמינים אתכם להסתובב באתר ולמצוא את כל המידע הדרוש לכם כאזרחים חוזרים מן המניין. עלו והצליחו בכל מה שתבחרו!
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :