חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אירופה
עבודה בציורי שמן באנגליה|28.05.2015 מאת: מערכת Terminal

החלטתם שאתם מתאימים לעבודה במכירות בלונדון. אתם אנרגטיים, נמרצים, בעלי כישרון דיבור וקסם אישי ניכר וברור, ושולטים באנגלית. אך מה, הבעיה שאתם לא רוצים ל"היתקע" 9 שעות באותו מקום, לחייך לעוברים ושבים ולהתפלל שמישהו יעצור לדבר איתכם כמה דקות. כלומר אתם לא רוצים לעבוד בעגלות. לכן כדאי שתקראו קצת על מכירת ציורי שמן באנגליה.

 שער כניסה לשגרירות

 מה זה בעצם אומר למכור ציורי שמן?

ענף המכירות הזה אמנם חדש יותר ביחס למכירות בעגלות, אך הוא ותיק ופופולארי לא פחות. בימינו מכירת ציורי שמן היא עבודה לגיטימית שקיימת כמעט בכל יבשת ומדינה בעולם (חוץ ממדינות ערב כמובן) שמיואשת בדרך כלל ע"י צעירים ישראלים אחרי צבא או לפני לימודים. אופי העבודה הוא פיזי יותר מעגלות: המוכר נע מבית לבית ומבצע את המכירה בבית הלקוח תוך כדי פגישה עמו.

רבים רואים את העבודה הזו כמועדפת מכיוון שהיא דינאמית ומשתנה בכל יום: המעבר מדלת לדלת מפגיש אותך עם אנשים שונים ומכל הסוגים, וכמובן האזורים והשכונות השונות מציגות נוף אחר בכל פעם. המפגש האינטימי עם האנשים בביתם נותן לכם ללמוד להכיר את התושבים האמיתיים של המדינה ומקרוב.

הציורים עצמם הם בדרך כלל ציורי נוף יחד עם ציורים אבסטרקטיים, והם מיוצרים בכמויות גדולות בדרך כלל בסין. לרוב (בעיקר בחברות רציניות ומסודרות), הציורים הינם נעשים בעבודת יד.

 

עבודה בציורי שמן באנגליה

יעד מושלם למכירת ציורי שמן הוא אנגליה. אנשים חביבים ועליזים, מדינה יפיפייה בעלת קסם וייחוד שאין שני לה בעולם, כלכלה ומטבע יציבים וחזקים, וכמובן לונדון, עיר הבירה. בלונדון תמצאו כל מה שרציתם אי פעם והרבה מעבר: תרבות היסטורית מרתקת, מוזיקה, ספורט, חיי לילה ותרבות שתייה ידועים ועוד הרבה. לונדון היא אחת הערים שמושכות אליה הכי הרבה תיירים מכל העולם.

השאירו פרטים באתר, ואחד מנציגי טרמינל יחזרו אליכם עם עוד מידע, טיפים והכוונה מקצועית מנוסה, נוכל לספק לכם היכרות עם כלל המקורות הרלוונטים עבור הטיול כמו השגרירות באנגליה, שתעזור לכם לקבל החלטה לגבי עבודה באנגליה או כל מקום אחר בעולם.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :