חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

ארה"ב :מגורים בחו"ל
אופר באמריקה|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

"כמה שירים אפשר לכתוב על אמריקה?" - התשובה היא הרבה, הרבה מאוד. ארה"ב מהווה כבר עשרות שנים מוקד לשאיפות של אנשים רבים. אומנים, הוגים ומשוררים מקבלים השראה מהתרבות האמריקאית והחלום של כולם הוא להצליח ולהתקדם, תוך שהם מרוויחים כמה שיותר מהשטרות הירוקים.אופר באמריקה

 בישראל, שמושפעת אולי יותר מכל מהתרבות האמריקאית, נוטים להסתכל אל האורים ותומים אשר מגיעים מכיוון ארה"ב ולחקות את תרבותה בדיוק מרבי. אבל לא כולם מוכנים להסתפק בחיקוי הישראלי, אלא מבקשים להגשים את עצמם במקום האמיתי.

כדי להצליח להתקדם ולהתפתח באמריקה, כמו בכל מקום למעשה, יש להתחיל היכן שהוא. במטרה לאתר את המשרות הפנויות והמשתלמות, פונים מרבית הישראלים לחברות השמה אשר מתמחות באיתור אפשרויות תעסוקה המותאמות לקהל הישראלי והעסקתו:

אופר באמריקה

המשרות הפופולאריות ביותר הן השמרטפות או אופר. הרבה משפחות ישראליות אשר הגרו לארה"ב, מעדיפות להעסיק ישראלים צעירים לשמור ולטפל בילדיהם, בתמורה למשכורת חודשית קבועה, מגורים והוצאות מחייה. הרבה צעירים מעוניינים במשרות אלו, שכן הן מאפשרות לחסוך כסף בצורה נוחה.

מכירות

בניגוד למשרה בתור אופר, אשר מחייבת אתכם לקחת אחריות על ילדים ולעבוד לעיתים מסביב לשעון (גם אם לא באופן פורמלי), קיימות אפשרויות המכירה בקניונים. אפשרויות תעסוקה מסוג זה נחשבות לפשוטות, מסודרות מבחינת שעות ומכניסות בצורה ניכרת.

עבודות מזדמנות

קיימים סיפורים על כאלו אשר נחתו באמריקה עם דולר בכיס, התגלגלו ממשרה אחת לשנייה, עד שבסופו של דבר הגיעו לגדולות. מומלץ יותר להגיע מוכנים מהבית מבחינת אישורים וויזות מתאימות, על מנת לא להסתבך עם החוק.

אז אם אתם מעוניינים בעבודה מכניסה מבחינה כלכלית, מהנה, פשוטה וגמישה מבחינת שעות, השאירו את פרטיכם באתר ואנו נחזור אליכם עם מאגר המשרות החוקיות והרלוונטיות עבורכם, כדי שתוכלו לעלות על המטוס ולהגשים את החלום הגדול ביותר שלכם!

 

מאמרים נוספים על ארה"ב

מאמרים נוספים

עבודה בערים נוספות

טיולים בארה"ב

מסעדות בארה"ב
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :