חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אירופה :מגורים בחו"ל
אופר באנגליה|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

מה אפשר עוד להגיד על אנגליה, שלא נאמר? המדינה שהולידה את שייקספיר, הביטלס, דיוויד בקהאם, בית המלוכה מלא התככים והמזימות, שרלוק הולמס והיריעה קצרה מלהכיל את כל השאר. אין ספק שאנגליה מכילה בתוכה היסטוריה עתיקה ותרבות עשירה, מלאת הומור, מוסיקה, בירה ושמחה, במקביל לצדדים אפלים ומסתוריים.אופר באנגליה

למרות שמפריד בינה לבין ישראל מרחק של כ-4 שעות בלבד, הפרשי התרבות הם תהומיים. ישראלים רבים מתקשים להבין את ההתנהלות האנגלית והיא נחשבת למקום שאו שאוהבים אותו או ששונאים. אם אתם מאלה שמרגישים חיבה לאורח החיים האנגלי, בוודאי חשבתם על האפשרות של עבודה ומגורים ברחבי המדינה.

 עבודות מכירות, פיזיות או אופר באנגליה

הישראלים מוכרים בעולם כאנשי מכירות מצוינים. זו הסיבה שיותר ויותר צעירים פונים למשרות בדוכני מכירה במרכזים מסחריים וקניונים, משתמשים בכישורי השכנוע והשיווק שלהם, מרוויחים כסף רב וכל זאת מבלי לוותר על ההנאה בדרך.

מאחר ולא כולם מרגישים או מוכיחים את עצמם כ"תותחי מכירות", תמיד ישנה האפשרות של עבודות פיזיות, שעם כל הרצון הפמיניסטי הטוב - מתאימות בעיקר לגברים הישראליים. מדובר באופן כללי במשרות של אבטחה במוסדות או העברות וסבלות.

מי שלא ניחן בכוח פיזי רב וגם לא בכושר שכנוע מכשף, אינו צריך לוותר. תמיד ניתן לעבוד בתור אופר. משרת השמרטפות אינה דורשת ניסיון קודם וחוסכת כסף רב על הוצאות נלוות ודמי שכירות.

רצוי מאוד לחשוב היטב לפני שאתם מחליטים על עבודה, להבין את המהות של כל הצעה ולבדוק שהיא כן מתאימה לאופי ולצרכים שלכם. אם יש לכם זיקה לילדים, נסו להיות אופר באנגליה, אם אתם מוכרים בנשמה, נסו את המכירות, ואם ניחנתם בכושר פיזי, נסו את ההעברות.

אז השאירו את פרטיכם באתר ואנו נחזור אליכם עם כל ההצעות בתחום המכירות והשיווק, אשר אינן דורשות ניסיון קודם ומוכרות כאפשרויות התעסוקה הרווחיות ביותר. אז למה אתם מחכים? בואו להתחיל לצבור חוויות ומזומנים!
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :