חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אוסטרליה :בילויים ותיירות
אופר באוסטרליה|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

 החלטתם להתפרנס ולחיות באוסטרליה. ארזתם כבר את כל המזוודות, הכנתם את הדרכון, הוצאתם את האישורים הדרושים ואתם בדרך לצבור ממון רב. בין אם החלטתם להתפרנס במכירות, באבטחה או בתור אופר - חשוב שתדעו שהעבודה היא לא הכל ורצוי לצבור גם חוויות בדרך אל העושר.אופר באוסטרליה

לא משנה באיזה תפקיד תחליטו לעסוק ובאיזה אזור, חשוב להקפיד ולעמוד על הזכויות המגיעות לכם כעובדים מן המניין. לכל משרה התנאים שלה, אולם כולם מחויבים לספק לכם יום חופש אחד לפחות וחופשות בחגים הרלוונטיים.

יש לשים לב להבדלים בין התעסוקה כמוכרים בקניונים או סוכני מכירות של תמונות שמן מדלת לדת לבין העבודה בטיפול בילדים:

סוכני מכירות

שעות העבודה כאנשי מכירות הן מסודרות וקבועות מראש. בסוף היום תוכלו לנצל את השעות הנותרות ביום לבילויים שיש לחיי הלילה באוסטרליה להציע - או לחילופין להשלמת שעות שינה. הדבר תלוי בכם בלבד. הרעיון הוא שמהרגע שסיימתם את היום, אתם אדונים לעצמכם.

אופר באוסטרליה

מטפל מחויב לשעות גמישות, שכן מדובר בטיפול ודאגה לילדים קטנים, שאינם מחתימים שעון בסוף היום. ייתכנו מצבים בהם תמצאו עצמכם עובדים גם מחוץ לשעות המוגדרות, שכן בסופו של דבר אתם חיים עם המשפחה המעסיקה בבית ולא יכולים להתנתק ממנה

בכל מקרה, מעבר להבדלים בשעות עצמן -  החופשות והימים הפנויים הם חלק בלתי נפרד מהחוויה שמצפה לכם כעובדים ותושבים זמניים. אלו הם הימים שלכם, אותם תוכלו לנצל לטיולים, היכרות עם העיר בה אתם נמצאים וביקור במקומות אטרקטיביים.

אז אם אתם מעוניינים במשרה שתוכל לאפשר לכם למצות את החוויה עד הסוף, להרוויח ולבלות במקביל, להרוויח כסף חוקי ובטוח ולטייל במקביל - השאירו את הפרטים שלכם באתר ואנו נחזור אליכם עם כל ההצעות המתאימות לכם ונשמח לענות על כל שאלה שמתעוררת - ללא כל התחייבות מצידכם!

 

מאמרים נוספים על אוסטרליהמלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :