חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

קנדה :מגורים בחו"ל
אופר בקנדה|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

אחרי שנים של חלומות שלא מוצו, החלטתם לקחת את הכפפה לידיים ולהגשים את עצמכם במקום האהוב עליכם. החלטתם להתחיל להתפרנס ולחיות בקנדה. כבר שנים שאתם מפנטזים על המרחבים הגדולים, על שפע האטרקציות והטבע הפראי, שמזמין לנשום את האוויר הצלול שבו.אופר בקנדה

מגוון המשרות המוצעות לישראלים בקנדה דומות מאוד לאלו המוצעות להם בכל מדינה או אזור אחר בעולם: שיווק ומכירה, משרות פיזיות ועבודות בתור אופר. האפשרויות כולן, באם תווכו דרך חברות מקצועיות עוד בארץ, מכילות בתוכן את התנאים הסוציאליים הקבועים בחוק.

כל משרה מסוג זה מחויבת לתת לכם ליווי במהלך תקופתה, ימי חופש קבועים בשבוע (בדרך כלל מדובר באחד כזה, ביום לבחירתכם), הפסקות יזומות וחופשות בחגים הדתיים הנהוגים במקום.

למרות הכל, ישנם הבדלים בולטים בין סוגי המשרות השונות, שמומלץ לשים לב אליהן, בעיקר אם אתם מבקשים לצבור חוויות במהלכן:

 אופר בקנדה

העבודה כאופר בכל מקום בעולם נחשבת לפופולארית ונדרשת. אין ספק שהפיתויים בה הם גדולים, שהרי אתם מקבלים מגורים חינם, הוצאות מחייה וכמובן משכורת חודשית קבועה. מצד שני, כאשר אתם עובדים בתור אופר, השעות שלכם הופכות גמישות. עצם העובדה שאתם חיים עם המשפחה בבית, עשויה להוביל לכך שתצטרכו לבצע עבודות וטיפול בילדים גם מחוץ לשעות הקבועות.

משרות שיווק ומכירה

בין אם תעבדו כסוכני מכירות של ציורי שמן ברחבי המדינה ובין אם תעבדו בעגלות קבועות בקניונים - השעות שלכם יהיו קבועות. בסוף כל יום תחזרו לענייניכם הפרטיים, אשר מנותקים מסביבת העבודה היומית. בנוסף, תקבלו הפסקות במהלך היום, כדי להתרענן ולצבור כוחות מחודשים.

כדי להתפרנס ולחיות בקנדה בצורה מהנה ורווחית, כזו שתאפשר לכם גם להתאוורר ולטייל בסביבה - השאירו את פרטיכם באתר ואנו נחזור אליכם עם כל ההצעות המשתלמות, כדי שתוכלו לעלות לטיסה אל עבר החלום שלכם!

 
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :