חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

ארה"ב :מגורים בחו"ל
אופר בניו יורק|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

 אם אתם אוהבים ילדים, מסתדרים איתם ומנוסים בעבודות בייביסיטר, אם תמיד חלמתם על התפוח הגדול של ארצות הברית ומעוניינים לחיות תקופה מאתגרת ומרתקת - יש לנו את המשרה המושלמת עבורכם - אופר בניו יורק!אופר בניו יורק

מה זה אופר?

משמעות המילה היא אומנת. הרעיון הכללי של המשרה דומה למשרת שמרטפות (או בייביסיטר, אם תרצו). משפחות בהן ההורים מטפחים קריירה ומעוניינים במישהו אחראי אשר ידאג לילדיהם בזמן שהם נעדרים מן הבית - יעדיפו להעסיק שמרטפים, אשר גם יחיו איתם בבית.

אופר בניו יורק

 מרבית המשפחות היהודיות בארצות הברית מחפשות אומנים ואומנות מישראל, אשר ידאגו לילדים הקטנים שלהם בזמן שהם עסוקים בענייני העבודה והקריירה שלהם. מלבד שכר חודשי, נהנים המטפלים ממגורים וכיסוי הוצאות מחיה, כולל ימי חופש קבועים אשר מאפשרים לטייל ולהכיר את העיר.

אומנם ניתן לעבוד כאופר בכל מדינה ובכל עיר, אולם האפשרות להיות אופר בניו יורק היא הזדמנות חד פעמית, אשר מכילה בתוכה פרנסה קבועה, מגורים נוחים, משפחה תומכת ובעיקר - חיים בעיר התוססת והצבעונית ביותר בעולם.

המשפחות הזקוקות לשמרטפים מסוננות על ידי חברות ההשמה השונות בהתאם לאופי העובדת ומבטיחות התאמה מלאה ככל הניתן בין השניים, על מנת לאפשר תנאי עבודה ומחייה נעימים המבוססים על קשרי ידידות, הבנה, אכפתיות ובעיקר הנאה.

לפני שמתחילים...

למרות הפיתוי הגדול של חיים בניו יורק ומשרה מתגמלת, שאינה כרוכה בהוצאות רבות, חשוב לזכור שמדובר בתעסוקה עם אנשים וילדים. אם אינכם מתורגלים בתעסוקה עם ילדים קטנים, או לא חושבים שתוכלו להתמודד עם הטיפול - עליכם לשקול את ההחלטה בכובד ראש.

בסופו של דבר מדובר בפרנסה, וכמו בכל אפשרות פרנסה - אתם מחויבים אליה. אם אתם מעוניינים בטיולים, מסיבות והיכרויות בלבד, כדאי שתוותרו כבר עכשיו.

אז אם אתם מעוניינים להרוויח בדרך מחייבת פחות, אם אתם רוצים לחיות  בעיר הצעירה והתוססת ביותר בעולם, השאירו את פרטיכם באתר ואנו נחזור אליכם עם כל הצעות האקטואליות בצורה מרוכזת ונוחה!

 

מאמרים נוספים על ארה"ב

מאמרים נוספים

עבודה בערים נוספות

טיולים בארה"ב

מסעדות בארה"ב




מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :