חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אירופה :בילויים ותיירות
אופר באירופה|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

 אופר באירופה

אירופה הייתה מאז ומתמיד מקור לתרבות עשירה עם היסטוריה ארוכת שנים, סיפורי אגדות קסומים, יצירות אומנות נצחיות, מוסיקה מעוררת השראה ומטבח קולינארי עשיר. אין פלא שהיבשת מושכת אליה כבר דורות של תיירים ואנשים המבקשים לקחת חלק בהיסטוריה המפוארת של המקום.

אבל לא רק תיירים מוצאים באירופה יעד מועדף לנופש קצר, אלא גם יותר ויותר צעירים שמחליטים לטייל בה בצורה קצת שונה ועם זאת מעמיקה. שוק העבודות עבור זרים הולך ומתפתח, תוך שהוא מציע מגוון הצעות המותאמות לכל אחד ואחת. תקופת התעסוקה משמשת גם כתקופת מגורים, טיולים או לימודים - דבר שמעמיק את הקשר עם המדינה בה נמצאים.

מעבר לקסם שמציעה היבשת, היא מהווה גם יתרון בתחום העבודות הזמניות. ראשית, המשכורת היא ביורו, מטבע חזק ויציב. בנוסף, המרחק מהארץ הוא קצר, כך שניתן לערוך חופשות מולדת בצורה קלה ונוחה. כמו כן, רשת התחבורה באירופה היא מהקלות והנוחות ביותר, דבר שהופך את ההתניידות לפשוטה הרבה יותר.

אפשרויות התעסוקה המוצעות עבור ישראלים הן כאמור רבות ותתפלאו - לא כולן קשורות בשיווק ומכירות:

משרה כאופר

אופר  משמעותו לשמש כבייביסיטר לילדי משפחה, כשבתמורה תקבלו שכר חודשי, מגורים נוחים והוצאות מחייה. משפחות יהודיות ברחבי אירופה מעוניינות דווקא בצעירים ישראליים כשמרטפים והרבה אנשים ששימשו כמטפלים ממליצים על כך בחום.

מכירת ציורי שמן

משרה שדורשת ניידות, שכן במסגרתה קיים צורך לעבור מדלת לדלת ולהציע שפע של ציורי שמן מוכרים יותר ומוכרים פחות לצורך דקורציה של הבית או המשרד.

עגלות בקניונים

המשרהה המוכרת ביותר בתחום. מדובר בעגלות הממוקמות בקניונים היוקרתיים המציעות מוצרים ישראליים, הקשורים לרוב בטיפוח וקוסמטיקה מבית ים המלח.

אז אם אתם רוצים להרוויח באופן בטוח, ליהנות ממגורים מסודרים, לשלב רווח כספי ולימודים או טיול - השאירו את פרטיכם באתר ונציגנו יחזרו אליכם עם מאגר הצעות התעסוקה הרלוונטיות וסידורי המגורים המומלצים באירופה!

 
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :