חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אירופה :מגורים בחו"ל
אופר בלונדון|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

"אבל בלונדון יש יותר סרטים, בלונדון יש מוסיקה טובה, בלונדון טלוויזיה מצוינת, בלונדון אנשים יותר אדיבים..." – קשה מאוד להתווכח עם מילות השיר בכל הקשור לבירתה של אנגליה. אולי רק עם המילים האחרונות, אבל גם הן מתגלות כנכונות לאחר היכרות אמיתית ומעמיקה עם התושבים. אז מי שמעוניין בתרבות, בידור, קלילות ועם זאת גם מעט מהוגנות – זהו המקום עבורו!אופר בלונדון

בירת אנגליה מהווה מוקד משיכה לצעירים בעיקר, אשר מבקשים לספוג מהאווירה שתמיד הורגשה בה, כזו של פריקת עול, מחתרתיות ועם זאת גם נימוס, אופנה ובורגנות. כדי להרגיש באמת את ליבה הפועם של העיר, לא מספיק לבקר בה במסגרת נופש באירופה – יש צורך לגור בה ולהתנסות בחוויות היומיומיות שהיא מציעה.

 לגור בלונדון

מאחר ולונדון נמצאת בין הערים היקרות בעולם, קשה מאוד להתקיים בה ללא משרה מסודרת ומכניסה. ישראלים רבים מבקשים לנסות את מזלם בעיר ומחפשים עבודה באנגליה, כך שהאופציה לגור בעיר היא תמיד אפשרית – ואף משתלמת כלכלית.

אפשרויות התעסוקה בעיר עבור ישראלים הן מגוונות ויחסית זמינות, בעיקר דרך חברות השמה מקצועיות: 

אופר בלונדון

הרעיון העומד מאחורי עבודתו של אופר הוא פשוט: אתם משמשים כשמרטפים לילדי המשפחה, כשבתמורה אתם מקבלים שכר חודשי, בנוסף להוצאות מחיה ומגורים מסודרים. מי שהתברך בזיקה לילדים – זו המשרה המושלמת עבורו.

מכירות

התחום הפופולארי והדינאמי ביותר בקרב ישראלים, אשר ידועים ביכולות המכירה שלהם. רוב המכירות מתרכזות במרכז הקניונים היוקרתיים בעיר או במעבר מדלת לדלת ומכירה פרונטלית.

משרות מזדמנות

תמיד תוכלו למצוא בעיר עבודות זמניות הקשורות במלצרות, הובלות וכדומה. בניגוד לתחומים של מכירות או אופר, המשרות הזמניות הן לא תמיד חוקיות ועל כן מומלץ לברר לגביהן טרם ההגעה לעיר, על מנת למנוע סיבוכים מיותרים.

אז אם אתם רוצים תעסוקה מאורגנת, חוקית ומסודרת שתבטיח לכם הכנסה חודשית ואפשרויות לחוות דברים חדשים ולחיות בבירה האירופאית האופנתית בעולם – השאירו את פרטיכם באתר ואנו נחזור אליכם עם כל הפרטים החיוניים לפרנסה, טיסות ומגורים!
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :